النتائج 1 إلى 3 من 3

الموضوع: پاسخ به يوسف: اکثر مردم نمی‌دانند که کسانی که پشت سر بسیاری از انفجارات تروریستی هستند؛ مفسدند

 1. ترتيب المشاركة ورابطها: #1  Print  mPDF  PDF    رقم المشاركة لاعتمادها في الاقتباس: 223196   تعيين كل النص
  الصورة الرمزية فاطمه
  فاطمه غير متواجد حالياً من الأنصار السابقين الأخيار
  تاريخ التسجيل
  Jun 2011
  المشاركات
  1,709

  افتراضي پاسخ به يوسف: اکثر مردم نمی‌دانند که کسانی که پشت سر بسیاری از انفجارات تروریستی هستند؛ مفسدند

  - 1 -
  الإمام ناصر محمد اليماني
  24 - 04 -1429 هـ
  01 - 05 - 2008 مـ
  09:42 مساءً
  ـــــــــــــــــــــــ
  پاسخ به يوسف: اکثر مردم نمی‌دانند که کسانی که پشت سر بسیاری از انفجارات تروریستی هستند؛ مفسدند


  بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على جميع الأنبياء والمرسلين وآلهم الطيبين الطاهرين والتابعين للحقِّ إلى يوم الدين، ولا أفرق بين أحدٍ من رسله وأنا من المُسلمين، وبعد..

  ای یوسف؛ من ندانسته به خداوند نسبت نداده و بدون علم و هدایت و کتابی روشن‌گر فتوا نمی‌دهم؛ بلکه فتوای من به حق واز روی علم و با هدایت کتاب منیرقرآن عظیم است. درمورد حقیقت یأجوج و مأجوج قبل از این فتوا داده‌ایم و گفتیم پدران آنها انسان و مادران‌شان شیاطین مؤنث هستند و عالم شیاطین جن از عالم انس زاد و ولد کرده و جمعیت‌شان را چندین برابر کرده‌اند. خداوند تعالی خطاب به جنیان سخن می‌گوید ولی جنیان مؤنث به او پاسخ نمی‌دهند، بلکه شیاطین بشر که انسان هستند و به جای خداوند شیاطین مؤنث را عبادت کرده و با آنها مانند همسرشان نزدیکی می‌کنند؛ به خداوند پاسخ می‌دهند. حاصل این نزدیکی باربرداشتن شیاطین مؤنث بوده و آنها هم فرزندان‌شان را در زمین مفروشه-بهشت باطنی زمین- در اختیار پدرشان ابلیس قرار می‌دهند. بنگرخداوند چگونه خطاب به جنیان مؤنث سخن می‌گوید وانسان‌هایی از عالم شیاطین پاسخ می‌دهند:
  {وَيَوْمَ يَحْشُرُهُمْ جَمِيعًا يَامَعْشَرَ الجنّ قَدْ اسْتَكْثَرْتُمْ مِنْ الإِنسِ وَقَالَ أَوْلِيَاؤُهُمْ مِنْ الإِنسِ رَبَّنَا اسْتَمْتَعَ بَعْضُنَا بِبَعْضٍ وَبَلَغْنَا أَجَلَنَا الَّذِى أَجَّلْتَ لَنَا قَالَ النَّارُ مَثْوَاكُمْ خَالِدِينَ فِيهَا إِلا مَا شَاءَ اللَّهُ إِنَّ ربّك حَكِيمٌ عَلِيم} صدق الله العظيم [الأنعام:128].
  {و روزی که همه آنان را گرد آورد [و فرماید] ای گروه جن به راستی که شما از انسان ها زاد و ولد کردید، و پیروان آنها از میان انسانها پاسخ دهند که پروردگارا ما از همدیگر بهره‌ مند شدیم، و به اجلی که برای ما مقرر داشته بودی، رسیدیم، (خداوند) می‌گوید آتش جایگاه شماست؛ جاودانه در آن خواهید ماند، مگر آنچه خدا بخواهد پروردگار تو حکیم و داناست. (۱۲۸)}
  و این بدان جهت است که شیاطین انس؛ به بندگی طاغوت درآمده و شیطان و شیاطین مؤنث را می‌پرستند؛ در حالی که می‌دانند آنها زنانی ازعالم شیاطین جن هستند؛ با آنها عشق بازی کرده و از آنها لذت می‌برند و باردارشان می‌کنند. آن شیاطین مؤنث هم به سراغ پدرشان- طاغوت یا همان مسیح دجال شیطان رجیم- رفته و فرزندان‌‌شان را نزد او به دنیا می‌آورند وشیطان نصیبی مفروض از انسان‌ها را می‌گیرد تا سپاه او برضد مهدی منتظر و لشکریانش باشند و این موضوع از زمان‌های بسیارقدیم ادامه دارد.{ اشاره به آیات کریمه سوره النساء: إِنْ يَدْعُونَ مِنْ دُونِهِ إِلَّا إِنَاثًا وَإِنْ يَدْعُونَ إِلَّا شَيْطَانًا مَرِ‌يدًا ﴿١١٧﴾ لَعَنَهُ اللَّـهُ ۘ وَقَالَ لَأَتَّخِذَنَّ مِنْ عِبَادِكَ نَصِيبًا مَفْرُ‌وضًا ﴿١١٨﴾}.
  همان‌طور که گفتیم، یأجوج و مأجوج اصالتاُ ذریه عالم شیاطین انس هستند -که خلقت خدا را تغییر می‌دهند- و مادران‌شان شیاطین مؤنث از عالم جنیان هستند. پدران آنها بشر بوده و شیاطین مؤنث را عبادت می‌کنند که پدرشان شیطان رجیم است . آنها این شیاطین عالم جن را به جای خداوند پرستش می‌کنند. خداوند تعالی می‌فرماید:
  {إنْ يَدْعُونَ مِنْ دُونِهِ إِلَّا إِنَاثًا وَإِنْ يَدْعُونَ إِلَّا شَيْطَانًا مَرِيدًا (117) لَعَنَهُ اللَّهُ وَقَالَ لَأَتَّخِذَنَّ مِنْ عِبَادِكَ نَصِيبًا مَفْرُوضًا (118) وَلَأُضِلَّنَّهُمْ وَلَأُمَنِّيَنَّهُمْ وَلَآَمُرَنَّهُمْ فَلَيُبَتِّكُنَّ آَذَانَ الْأَنْعَامِ وَلَآَمُرَنَّهُمْ فَلَيُغَيِّرُنَّ خَلْقَ اللَّهِ وَمَنْ يَتَّخِذِ الشَّيْطَانَ وَلِيًّا مِنْ دُونِ اللَّهِ فَقَدْ خَسِرَ خُسْرَانًا مُبِينًا (119) يَعِدُهُمْ وَيُمَنِّيهِمْ وَمَا يَعِدُهُمُ الشَّيْطَانُ إِلَّا غُرُورًا (120) أُولَئِكَ مَأْوَاهُمْ جَهَنَّمُ وَلَا يَجِدُونَ عَنْهَا مَحِيصًا (121)} صدق الله العظيم [النساء].
  {(مشرکان) مادون خدا مؤنث ها(دختران ابلیس) را می‌خوانند و (در حقیقت) جز شیطان سر‌کش را نمی‌خوانند.(117)خداوند او را از رحمت خویش دور ساخته ، و او گفت: «از بندگان تو، سهمی معین خواهم گرفت.(118) و آنها را گمراه می‌کنم! و به آرزوها سرگرم می‌سازم! و به آنان دستور می‌دهم که گوش چهارپایان را بشکافند، و آفرینشِ خدایی را تغییر دهند! و هر کس، شیطان را به جای خدا ولّیِ خود برگزیند، زیانِ آشکاری کرده است. (۱۱۹) شیطان به آنها وعده‌ها (ی دروغین) می‌دهد؛ و به آرزوها، سرگرم می‌سازد؛ در حالی که جز فریب و نیرنگ، به آنها وعده نمی‌دهد. (۱۲۰) آنها [= پیروان شیطان‌] جایگاهشان جهنم است؛ و هیچ راه فراری ندارند. (۱۲۱)}
  و خداوند فرمان می‌دهد شیاطین انس با همسرانی که از عالم شیاطین هستند محشور شده و جایگاه شیاطین در آتش است. خداوند تعالی می‌فرماید:
  {احْشُرُوا الَّذِينَ ظَلَمُوا وَأَزْوَاجَهُمْ وَمَا كَانُوا يَعْبُدُونَ (22) مِن دُونِ اللَّهِ فَاهْدُوهُمْ إِلَى صِرَاطِ الْجَحِيمِ(23)} صدق الله العظيم [الصافات].
  {ظالمان و همسران‌شان و آنچه را می‌پرستیدند.جمع کنید.. (۲۲) ( آنچه را) جز خدا می‌پرستیدند و بسوی راه دوزخ هدایتشان کنید! (۲۳)}
  در اینجا مقصود فرمان محشور شدن کافران عالم انس نیست؛ فرعون کافر بود و همسرش صالح! و نوح و لوط صالح بودند و همسران‌شان کافر! بلکه فرمان مربوط به شیاطین خبیث انس و همسران‌شان است که زنانی خبیث ازعالم شیاطین جن هستند و همین طورمربوط به شیاطین جنی است که به جای خداوند مورد عبادت قرار گرفته‌اند. خداوند تعالی می‌فرماید:
  {احْشُرُوا الَّذِينَ ظَلَمُوا وَأَزْوَاجَهُمْ وَمَا كَانُوا يَعْبُدُونَ (22) مِن دُونِ اللَّهِ فَاهْدُوهُمْ إِلَى صِرَاطِ الْجَحِيمِ} صدق الله العظيم [الصافات].
  {ظالمان و همسران‌شان و آنچه را می‌پرستیدند جمع کنید.. (۲۲) ( آنچه را) جز خدا می‌پرستیدند و بسوی راه دوزخ هدایتشان کنید! (۲۳)}
  کافران انس نیز وارد آتش خواهند شد؛ ولی این فرمان مربوط به گرد آوردن شیاطینی از عالم انس است و ازهرگروهی، کسانی که در برابر خداوند بیشتر سرکشی کرده‌اند را شامل می‌شود؛کسانی که آفرینش خداوند در امر تولید مثل را تغییر داده و با زنانی از عالم شیاطین ازدواج کرده‌اند که مهریه‌شان عبادت شیاطین به جای خداوند است. لذا خداوند تعالی می‌فرماید:
  {فَوَرَبِّكَ لَنَحْشُرَنَّهُمْ وَالشَّيَاطِينَ ثُمَّ لَنُحْضِرَنَّهُمْ حَوْلَ جَهَنَّمَ جِثِيًّا (68) ثُمَّ لَنَنْزِعَنَّ مِنْ كُلِّ شِيعَةٍ أَيُّهُمْ أَشَدُّ عَلَى الرَّحْمَنِ عِتِيًّا (69) ثُمَّ لَنَحْنُ أَعْلَمُ بِالَّذِينَ هُمْ أَوْلَى بِهَا صِلِيًّا(70)}صدق الله العظيم [مريم].
  {سوگند به پروردگارت که همه آنها را همراه با شیاطین در قیامت جمع می‌کنیم؛ سپس همه را -در حالی که به زانو درآمده‌اند- گرداگرد جهنم حاضر می‌سازیم. (۶۸) سپس از هر گروه و جمعیّتی، کسانی را که در برابر خداوند رحمان از همه سرکش تر بوده‌اند، جدا می‌کنیم. (۶۹) بعد از آن، ما بخوبی از کسانی که برای سوختن در آتش سزاوارترند، آگاهتریم! (۷۰) }
  آنها بیش از همه کافران سزاوار آتش هستند و حشر و رانده شدن به سوی جهنم با اینان آغاز می‌شود؛ آنها شیاطین جن و انس و همسران آنها از هر جنسی هستند. آنان کافران گمراه نیستند؛بلکه می‌دانند حق چیست ولی آن را انتخاب نمی‌کنند. چون می‌دانند راه حق کدام است وبه صراط مستقیم می‌انجامد؛ آنها این راه را انتخاب نمی‌کنند چون می‌دانند راه خداوند عزیز و حمید است و وقتی راهی که باطل و منجر به گمراهی می‌گردد را ببینند؛ آن را درپیش می‌گیرند چون می‌دانند راه رضایت شیطان رجیم است. آنها از راه حق به بیراهه می‌روند وآگاهند که آشکارا گمراهند. آنها بعد از اندیشه بر روی کلام خداوند؛ آن را تحریف کرده و دانسته به خداوند نسبت دروغ می‌دهند. آنان می‌دانند محمد رسول حق خداوند است ولی او را انکار می‌کنند. گروهی از پیشینیان آنها میمون و آیندگان آنها به خوک تبدیل می‌شوند. آنها بنده طاغوت هستند و می‌دانند شیطان رجیم که دشمن خداوند و پروردگار عالمیان است، را می‌پرستند. از کسانی که به خداوند ایمان دارند کینه دارند{ آیه کریمه سوره البروج: وَمَا نَقَمُوا مِنْهُمْ إِلَّا أَنْ يُؤْمِنُوا بِاللَّـهِ الْعَزِيزِ الْحَمِيدِ ﴿٨﴾} و می خواهند راه خدا را منحرف سازند و عهد خداوند را بعد از میثاق بستن می‌شکنند و آنچه را که خداوند فرمان پیوند آن را داده می‌گسلند و در زمین فساد می‌نمایند { آیات کریمه سوره البقرة :الَّذِينَ يَنقُضُونَ عَهْدَ اللَّهِ مِن بَعْدِ مِيثَاقِهِ وَيَقْطَعُونَ مَا أَمَرَ اللَّهُ بِهِ أَن يُوصَلَ وَيُفْسِدُونَ فِي الأَرْضِ أُولَئِكَ هُمُ الْخَاسِرُونَ ﴿۲۷﴾ و سوره الرعد: وَالَّذِينَ يَنقُضُونَ عَهْدَ اللّهِ مِن بَعْدِ مِيثَاقِهِ وَيَقْطَعُونَ مَآ أَمَرَ اللّهُ بِهِ أَن يُوصَلَ وَيُفْسِدُونَ فِي الأَرْضِ أُوْلَئِكَ لَهُمُ اللَّعْنَةُ وَلَهُمْ سُوءُ الدَّارِ ﴿۲۵﴾} و می‌خواهند نور خداوند را با بهانه تروریسم خاموش سازند؛ آنها مفسدند اما مردم نمی‌دانند کسانی که در پشت پرده انفجارات تروریستی درجهان هستند؛ مفسدانی هستند که هدف‌شان زشت نشان دادن دین حنیف اسلام در نظر مردم عالم بوده و باعث تنفر و اکراه آنان از امت اسلامی و مسلمانان می‌شوند تا کسی مسلمان نشود. اما ما به اذن خداوند و پروردگار عالیمان بر آنان چیره و غالب هستیم و خداوند مولای ماست؛ نعم الملی و نعم النصیر... اگر می‌خواهند برعلیه من مکری بیندیشند؛ منتظر نشوند واقدام کنند؛ عدم ظهور من از روی ترس از آنان نیست و به خداوند قسم من کوچک‌ترین ترسی از آنان ندارم.تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  { إِنَّ اللَّـهَ يُدَافِعُ عَنِ الَّذِينَ آمَنُوا إِنَّ اللَّـهَ لَا يُحِبُّ كُلَّ خَوَّانٍ كَفُورٍ ﴿٣٨﴾} صدق الله العظيم [الحج].
  {خداوند از کسانی که ایمان آورده‌اند دفاع می‌کند؛ خداوند هیچ خیانتکار ناسپاسی را دوست ندارد!}
  همانا که هراس من به خاطر مسلمانان است و می‌ترسم اگر در برابر آنان ظاهر شوم بخواهند مرا به قتل رسانده و یا دستگیر کنند و پروردگارم مرا نجات داده و آنان را نابود نماید. من برای محافظت از آنها و سلامتی‌شان قبل از ظهور با آنان گفتگو می کنم و وقتی ایمان آورده و دانستند من واقعاً مهدی منتظر حق پروردگارشان هستم؛ آن گاه برای بیعت در کنار رکن یمانی حاضر خواهم شد و اگر حاضر نشوند و أبا کنند؛ خداوند مرا در یک شب بر آنان و همه کافران چیره خواهد کرد و این ظهور همراه عذاب دردناک خداوند است که به واسطه کوکب سجیل(نیبیرو) که بعد از کره زمین شما،پایین‌ترین زمین از زمین‌های هفت‌گانه است؛ واقع خواهد شد. ای جماعت مسلمین اگر عاقل باشید؛ برایتان بهتر است که قبل از وقوع عذاب دردناک مرا تصدیق کنید نه بعد از آن.
  وسلامٌ على المُرسلين، والحمدُ لله ربّ العالمين..
  أخو المسلمين في الدين ورحمة الله للعالمين الناصر للدين المهدي المنتظر؛ الإمام ناصر محمد اليماني.


  اقتباس المشاركة: 4480 من الموضوع: الرد على يوسف: أكثر الناس لا يعلمون أنهم هم المفسدون ومن وراء كثيرٍ من التفجيرات الإرهابيّة..
  English فارسىEspañol Deutsh Italiano Melayu Türk Français

  - 1 -
  الإمام ناصر محمد اليماني
  24 - 04 -1429 هـ
  01 - 05 - 2008 مـ
  09:42 مساءً
  ـــــــــــــــــــــــ  الرد على يوسف: أكثر الناس لا يعلمون أنهم هم المفسدون ومن وراء كثيرٍ من التفجيرات الإرهابيّة..

  بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على جميع الأنبياء والمرسلين وآلهم الطيبين الطاهرين والتابعين للحقِّ إلى يوم الدين، ولا أفرق بين أحدٍ من رسله وأنا من المُسلمين، وبعد..

  يا يوسف، إني لا أقول على الله ما لا أعلم ولا أفتي بغير علمٍ ولا هُدًى ولا كتابٍ مُنيرٍ، بل أفتي بالحقّ بعلمٍ وهُدًى من الكتاب المُنير القرآن العظيم، وسبق وأن بينت لكم حقيقة يأجوج ومأجوج وأن أباءهم من الإنس وأمهاتهم إناث الشياطين وقد استكثر عالم الجنّ الشياطين من عالم الإنس بأضعافٍ مُضاعفةٍ، وقال الله تعالى مخاطباً الجنّ ولم يردّ عليه إناث الجنّ؛ بل ردّ عليه شياطين البشر من الإنس من الذين يعبدون من دونه إناث الشياطين فيجامعوهن كما يجامع الرجل زوجته ومن ثم تحمل ولكنها تضعه بين يدي أبيها إبليس في الأرض المفروشة، فانظر إلى الخطاب من كلام الله موجه للجنّ الإناث والردُّ بالإجابة والاعتراف من عالم الشياطين من الإنس، وقال الله تعالى:
  {وَيَوْمَ يَحْشُرُهُمْ جَمِيعًا يَامَعْشَرَ الجنّ قَدْ اسْتَكْثَرْتُمْ مِنْ الإِنسِ وَقَالَ أَوْلِيَاؤُهُمْ مِنْ الإِنسِ رَبَّنَا اسْتَمْتَعَ بَعْضُنَا بِبَعْضٍ وَبَلَغْنَا أَجَلَنَا الَّذِى أَجَّلْتَ لَنَا قَالَ النَّارُ مَثْوَاكُمْ خَالِدِينَ فِيهَا إِلا مَا شَاءَ اللَّهُ إِنَّ ربّك حَكِيمٌ عَلِيم} صدق الله العظيم [الأنعام:128].

  وذلك لأن شياطين البشر عُبّاد الطاغوت يعبدون الشياطين وإناث الشياطين وهم يعلمون أنهنّ إناث ٌمن عالم الشياطين من الجنّ فيعشقونهن ويستمتعون بهنّ فيحملن منهم، فتذهب به وتضعه عند أبيها الطاغوت المسيح الدجال الشيطان الرجيم؛ واتخذ من الإنس نصيباً مفروضاً ليكون له جيشاً جراراً ضدَّ المهديّ المنتظَر وجيشه، وذلك يحدث منذ أمدٍ بعيد.

  وكما قلنا أن يأجوج ومأجوج أصلهم من ذُريات عالم الشياطين من البشر من الذين غيَّروا خلق الله فأمهاتهم من إناث عالم الشياطين من الجنّ وآباؤهم من البشر ويعبدونهن وأباهنّ الشيطانَ الرجيم والشياطين من الجنّ من دون الله. وقال الله تعالى:
  {إنْ يَدْعُونَ مِنْ دُونِهِ إِلَّا إِنَاثًا وَإِنْ يَدْعُونَ إِلَّا شَيْطَانًا مَرِيدًا (117) لَعَنَهُ اللَّهُ وَقَالَ لَأَتَّخِذَنَّ مِنْ عِبَادِكَ نَصِيبًا مَفْرُوضًا (118) وَلَأُضِلَّنَّهُمْ وَلَأُمَنِّيَنَّهُمْ وَلَآَمُرَنَّهُمْ فَلَيُبَتِّكُنَّ آَذَانَ الْأَنْعَامِ وَلَآَمُرَنَّهُمْ فَلَيُغَيِّرُنَّ خَلْقَ اللَّهِ وَمَنْ يَتَّخِذِ الشَّيْطَانَ وَلِيًّا مِنْ دُونِ اللَّهِ فَقَدْ خَسِرَ خُسْرَانًا مُبِينًا (119) يَعِدُهُمْ وَيُمَنِّيهِمْ وَمَا يَعِدُهُمُ الشَّيْطَانُ إِلَّا غُرُورًا (120) أُولَئِكَ مَأْوَاهُمْ جَهَنَّمُ وَلَا يَجِدُونَ عَنْهَا مَحِيصًا (121)} صدق الله العظيم [النساء].

  وشياطينُ البشر يأمر الله بحشرهم مع أزواجِهم من عالم الشياطين والشياطينَ إلى نار جهنم، وقال الله تعالى:
  {احْشُرُوا الَّذِينَ ظَلَمُوا وَأَزْوَاجَهُمْ وَمَا كَانُوا يَعْبُدُونَ (22) مِن دُونِ اللَّهِ فَاهْدُوهُمْ إِلَى صِرَاطِ الْجَحِيمِ(23)} صدق الله العظيم [الصافات].

  ولا يقصد بهذا الأمر بحشر الكفار من عالم الإنس، ولكن فرعون كافر وامرأته صالحة! ونوح ولوط صالحين وزوجاتهم كافرات! بل يقصد الخبيثون من شياطين البشر وأزواجهم الخبيثات من إناث عالم الشياطين من الجنّ وكذلك الشياطين من الجنّ الذين يعبدونهم من دون الله لذلك قال الله تعالى:
  {احْشُرُوا الَّذِينَ ظَلَمُوا وَأَزْوَاجَهُمْ وَمَا كَانُوا يَعْبُدُونَ (22) مِن دُونِ اللَّهِ فَاهْدُوهُمْ إِلَى صِرَاطِ الْجَحِيمِ} صدق الله العظيم [الصافات].

  وكذلك الكفار من الإنس سوف يدخلون النار ولكن هذا الأمر بحشر الشياطين من عالم الإنس من كُل شيعةٍ من الذين هم أشدُّ على الرحمان عتياً من الذين غيروا خلق الله في التناسل فيتزوجون من إناث عالم الشياطين، ومهرها أن يعبد الشياطين من دون الله لذلك قال الله تعالى:
  {احْشُرُوا الَّذِينَ ظَلَمُوا وَأَزْوَاجَهُمْ وَمَا كَانُوا يَعْبُدُونَ (22) مِن دُونِ اللَّهِ فَاهْدُوهُمْ إِلَى صِرَاطِ الْجَحِيمِ(23)} صدق الله العظيم [الصافات].

  وذلك الحشر لهم من بين الحشر العام، وقال الله تعالى:
  {فَوَرَبِّكَ لَنَحْشُرَنَّهُمْ وَالشَّيَاطِينَ ثُمَّ لَنُحْضِرَنَّهُمْ حَوْلَ جَهَنَّمَ جِثِيًّا (68) ثُمَّ لَنَنْزِعَنَّ مِنْ كُلِّ شِيعَةٍ أَيُّهُمْ أَشَدُّ عَلَى الرَّحْمَنِ عِتِيًّا (69) ثُمَّ لَنَحْنُ أَعْلَمُ بِالَّذِينَ هُمْ أَوْلَى بِهَا صِلِيًّا(70)}صدق الله العظيم [مريم].

  أولئك هم أولى بنار جهنم صلياً من جميع الكافرين وبهم يبدأ بالحشر إلى نار جهنم؛ أولئك هم شياطين الجنّ والإنس وأزواجهم من كل جنسٍ؛ أولئك ليسوا من الكافرين الضالين بل يعلمون الحقّ فلا يتخذونه سبيلاً لأنهم يعلمون أنه سبيل الحقّ ويهدي إلى صراطٍ مستقيم فلا يتخذونه سبيلاً لأنهم يعلمون أنه صراط العزيز الحميد، وإن يروا سبيل الغي والباطل يتخذونه سبيلاً لأنهم يعلمون أنه سبيل رضوان الشيطان الرجيم، فيضلون عن الحقّ وهم يعلمون أنهم على ضلالٍ مبينٍ، ويحرفون كلام الله من بعد ما عقلوه ويقولون على الله الكذب وهم يعلمون بأن محمداً رسول الله هو الحقّ من ربّهم وهم له منكرون، فمنهم القردة في أولهم والخنازير في آخرهم، وعبدوا الطاغوت وهم يعلمون أنهم يعبدون الشيطان الرجيم عدو الله ربّ العالمين، وينقمون ممن آمن بالله، ويبغونها عوجاً، وينقضون عهد الله من بعد ميثاقه، ويقطعون ما أمر الله به أن يوصل ويفسدون في الأرض، ويريدون أن يطفئوا نور الله بحجة الإرهاب وهم المفسدون ولكن أكثر الناس لا يعلمون أنهم هم المفسدون ومن وراء كثيرٍ من التفجيرات الإرهابيّة في العالمين لتشويه الدين الإسلامي الحنيف ليُكرّهوا الأمم في الإسلام والمسلمين حتى لا يكونوا مسلمين، وإنا فوقهم قاهرون بإذن الله ربّ العالمين هو مولانا نعم المولى ونعم النصير، وإن كان لهم كيدٌ فليكيدوني ولا يُنظِروني، وليس عدم ظهوري خشية منهم والله لا أخشاهم شيئاً تصديقاً لقول الله تعالى:
  { إِنَّ اللَّـهَ يُدَافِعُ عَنِ الَّذِينَ آمَنُوا إِنَّ اللَّـهَ لَا يُحِبُّ كُلَّ خَوَّانٍ كَفُورٍ ﴿٣٨﴾} صدق الله العظيم [الحج].

  وإنما أخشى على المسلمين لئن ظهرت لهم أن يحاولوا قتلي أو تثبيتي ثم ينجيني ربّي ويدمرهم تدميراً، ومن أجل المحاولة على سلامتهم وإنقاذهم، لذلك أحاورهم من قبل الظهور حتى إذا آمنوا بشأني وعلموا بأني حقاً المهديّ المنتظَر الحقّ من ربّهم فعند ذلك أظهر لهم للمبايعة عند الركن اليماني، وإن أبوا أظهرني ربّي عليهم وعلى جميع الكافرين في ليلةٍ بعذابٍ أليمٍ بكوكب سجيل
  (نيبيرو) أسفل الأراضين السبع اللاتي من بعد أرضكم. لو كنتم تعقلون لصدقتم يا معشر المسلمين خيرٌ لكم من أن تصدقوا بعد العذاب الأليم.

  وسلامٌ على المُرسلين، والحمدُ لله ربّ العالمين..
  أخو المسلمين في الدين ورحمة الله للعالمين الناصر للدين المهدي المنتظر؛ الإمام ناصر محمد اليماني.
  ــــــــــــــــــ 2. ترتيب المشاركة ورابطها: #2  Print  mPDF  PDF    رقم المشاركة لاعتمادها في الاقتباس: 223342   تعيين كل النص
  الصورة الرمزية فاطمه
  فاطمه غير متواجد حالياً من الأنصار السابقين الأخيار
  تاريخ التسجيل
  Jun 2011
  المشاركات
  1,709

  افتراضي

  - 2 -
  الإمام ناصر محمد اليماني
  24 - 04 -1429 هـ
  01 - 05 - 2008 مـ
  09:42 مساءً
  ــــــــــــــــــــ  { سَنُرِيهِمْ آيَاتِنَا فِي الآفَاقِ وَفِي أَنفُسِهِمْ حَتَّى يَتَبَيَّنَ لَهُمْ أَنَّهُ الْحَقُّ }

  بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على خاتم الأنبياء والمُرسلين وآله الطاهرين وعلى التابعين للحقِّ إلى يوم الدين، وبعد..

  برادر یوسف؛ برتوست که بدانی درمورد آمدن مهدی منتظر بین تمام مذاهب اسلامی اختلافی وجود ندارد؛ مگر کسی که سنت حق محمد رسول الله را انکار کند که در این صورت به شدت گمراه است. من مهدی منتظر حق منکر سنت محمد رسول الله -صلّى الله عليه وآله وسلّم- نیستم مگر اینکه مطلبی بر خلاف ایات محکم قرآن عظیم در آن باشد. دلیل آن هم این است که سنت محمد رسول الله -صلّى الله عليه وآله وسلّم- هم مانند قرآن از نزد خداوند آمده است. سنت برای بیان و توضیح بیشتر قرآن آمده وسزاوار نیست بیانی که برای توضیح و تشریح قرآن آمده است مخالف آیات محکم و واضح کتاب باشد؛ بلکه این توضیحات برای روشن کردن آیات مبهم هستند. برای مثال ابن فرموده خداوند تعالی:
  {سَنُرِيهِمْ آيَاتِنَا فِي الآفَاقِ وَفِي أَنفُسِهِمْ حَتَّى يَتَبَيَّنَ لَهُمْ أَنَّهُ الْحَقُّ} صدق الله العظيم [فصّلت:53].
  {به زودی نشانه‌های خود را در آفاق و درخودشان به آنها نشان می‌دهیم تا برای آنان آشکار گردد که او حق است}
  و این وعده پروردگارعالمیان است که او مهدی را در زمان انقلاب علمی بشر برمی‌انگیزد تا با استفاده از علوم و منطق، حقایق آیات خداوند را که در قرآن عظیم آمده‌اند؛ به صورت حقیقی واقعی به مردم نشان دهد. اما این حقایق علمی برای عموم قابل فهم نیست مگر توسط دانشمندان این عرصه‌ها حال چه علوم فضایی باشد یا زمینی، یا طب ، گیاه‌شناسی و غیره و جز دانشمندان این عرصه‌ها؛ عده کمی متوجه بیان قرآن درمورد آیات علمی آن می‌شوند. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {وَكَذَلِكَ نُصَرِّفُ الْآَيَاتِ وَلِيَقُولُوا دَرَسْتَ وَلِنُبَيِّنَهُ لِقَوْمٍ يَعْلَمُونَ} صدق الله العظيم [الأنعام:105].
  {همان گونه آیات و نشانه‌های (قرآنی) را به شکلهای گوناگون بیان می‌داریم و بگویند: تو اینها را آموخته‌ای . آن را برای کسانی روشن سازیم که علم و آگاهی دارند}
  چرا که دانشمندان امت؛ می‌بینند بیان حق قرآن به صورت عملی با عرصه‌های علمی آنها مطابقت دارد. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {وَقُلِ الْحَمْدُ لِلَّهِ سَيُرِيكُمْ آيَاتِهِ فَتَعْرِفُونَهَا وَمَا ربّك بِغَافِلٍ عَمَّا تَعْمَلُونَ} صدق الله العظيم [النمل:93].
  { و بگو: حمد و سپاس خدای را سزا است. او آیات خود را به شما نشان خواهد داد و شما آنها را خواهید شناخت، و پروردگار تو از آنچه انجام می‌دهید غافل و بی‌خبر نیست.}
  تا با علم و منطق؛ حق بودنش برای‌ آنان روشن شود. ولی بسیاری از آیات و نشانه‌های علمی قرآن عظیم درک نمی‌شوند مگر توسط دانشمندانی که متخصص آن عرصه خاص هستند و کسانی که در آن عرصه علمی به ایشان دانش عطا شده ؛ می‌بینند بیان علمی و منطقی است و قرآن به حق از جانب پروردگارشان نازل شده است. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {وَيَرَى الَّذِينَ أُوتُوا الْعِلْمَ الَّذِي أُنزِلَ إِلَيْكَ مِن ربّك هُوَ الحقّ وَيَهْدِي إِلَى صِرَاطِ الْعَزِيزِ الْحَمِيدِ} صدق الله العظيم [سبأ:6].
  {آنان كه از دانش برخوردارى يافته‌اند مى‌بینند آنچه از جانب پروردگارت بر تو نازل شده است حق استو به راه خداوند عزیز و حمید هدایت می‌کند.}
  و سپس کاملاً قانع شده و به یقین درک می‌کنند که قرآن از نزد خداوند حکیم و علیم به نبی امی نازل شده است؛ چون از راه علم و منطق و در عالم حقایق و واقعیات؛ حق بودن آن برایشان روشن شده است. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {سَنُرِيهِمْ آيَاتِنَا فِي الآفَاقِ وَفِي أَنفُسِهِمْ حَتَّى يَتَبَيَّنَ لَهُمْ أَنَّهُ الْحَقُّ} صدق الله العظيم [فصّلت:53].
  {به زودی نشانه‌های خود را در آفاق و در درون جانشان به آنها نشان می‌دهیم تا برای آنان آشکار گردد که او حق است}
  اما کسی که چنین تکلیفی به او واگذار شده؛ مردی صالح از امت محمد رسول الله -صلّى الله عليه وآله وسلّم- است که خداوند کل علم کتاب را به او عطا می‌کند تا قادر باشد تمام اسرار خفیه آن را برای عالمیان بیان کند و بعد از محمدٍ رسول الله -صلّى الله عليه وآله وسلّم- شاهد حق باشد. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {وَيَقُولُ الَّذِينَ كَفَرُواْ لَسْتَ مُرْسَلاً قُلْ كَفَى بِاللَّهِ شَهِيدًا بَيْنِي وَبَيْنَكُمْ وَمَنْ عِندَهُ عِلْمُ الْكِتَابِ} صدق الله العظيم [الرعد:43].
  {و کافران گویند تو پیامبر نیستی، بگو خداوند و کسی که صاحب علم کتاب (آگاهی از قرآن =مهدی منتظر)است، بین من و شما گواه بس‌}

  و سپس احادیث سنت آمدند تا کسی که مکلف بود بیانات علمی و منطقی را در عالم واقعیات عنوان کند وبا علم و منطق با مردم مجادله کرده و آنان را با قرآن به راه خداوند عزیز و حمید هدایت نماید ؛
  اما اگر محمد رسول الله در زمان و عصر خود آنها را برای مردم آن زمانه روشن می‌ساخت؛ تنها باعث کافر شدن‌شان می‌شد. بسیاری از آیات قرآن اگر توسط محمد رسول الله برای صحابه بیان می‌شد؛ باعث ناراحتی شده و شک به قلب‌های‌شان راه یابد و سپس نسبت به آنها کافر شوند چون درعالم واقعیت از حقیقی بودن آنها آگاه نبودند و با علم ومنطق به آنها احاطه نداشتند. لذا خداوند رسول الله را از بیان آنها معاف نمود تا مردم را بد نیاید و بعد از ایمان و یقین آوردن و بعد از آنکه مؤمن شده بودند؛ باعث ناراحتی واندوه‌شان نشود. این حکمت فرموده خداوند برای سؤآل نکردن درباره برخی امور است . خداوند تعالی می‌فرماید:
  {يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ لاَ تَسْأَلُواْ عَنْ أَشْيَاء إِن تُبْدَ لَكُمْ تَسُؤْكُمْ وَإِن تَسْأَلُواْ عَنْهَا حِينَ يُنَزَّلُ الْقُرْآنُ تُبْدَ لَكُمْ عَفَا اللّهُ عَنْهَا وَاللّهُ غَفُورٌ حَلِيمٌ (101) قَدْ سَأَلَهَا قَوْمٌ مِّن قَبْلِكُمْ ثُمَّ أَصْبَحُواْ بِهَا كَافِرِينَ (102)} صدق الله العظيم [المائدة].
  {ای کسانی که ایمان آورده‌اید! از چیزهایی نپرسید که اگر برای شما آشکار گردد، شما را ناراحت می‌کند! و اگر به هنگام نزول قرآن، از آنها سؤال کنید،-رسول خدا- آن را برای شما آشکار میکند؛ اما خداوند -از بیان آنها- گذشته است. و خداوند، آمرزنده و بردبار است. (۱۰۱) جمعی از پیشینیان شما، از آن سئوال کردند؛ و سپس با آن به مخالفت برخاستند. (۱۰۲)}
  و این حقایق علمی کتاب است؛ برای مثال اگرحین نزول این آیه درباره مقصود آن سؤال می‌شد:
  {وَتَرَى الْجِبَالَ تَحْسَبُهَا جَامِدَةً وَهِيَ تَمُرُّ مَرَّ السَّحَابِ صُنْعَ اللَّهِ الَّذِي أَتْقَنَ كُلَّ شَيْءٍ} صدق الله العظيم [النمل:88].
  {کوهها را می‌بینی و آنها را ساکن و بی‌حرکت می‌پنداری، در حالی که کوهها مانند ابرها در سیر و حرکت هستند این صنع خدائی است که همه چیز را محکم و استوارآفریده است. }
  و این آیه؛ از آیات مربوط به ساختار کیهانی است که خداوند حکیم آن را آفریده و با دقت بسیار زیاد استوار و محکم ساخته است . با حرکت زمین؛ شب وارد روز شده و آن را دنبال می‌کند. اگرمؤمنان در زمان نزول آیه؛ تأویل آن را می‌خواستند ومحمد رسول الله -صلّى الله عليه وآله وسلّم- آیه را برایشان بیان کرده و می‌فرمود: "همانا که کوه‌ها روی زمین مستقر هستند و ما تصور می‌کنیم که زمین و کوه‌ها جامد و بی‌حرکت هستند. در حالی که کوه‌ها همراه زمین ودرخت‌ها و انسان‌هایی که ساکن آن هستند بیش از سرعت عقابی که برای گرفتن شکارش از دامنه کوه هجوم می‌آورد؛در حال حرکت هستند"مردم می‌گفتند:"چگونه چنین چیزی ممکن است؟ ما که حس نمی‌کنیم چیزی حرکت کند؟ و این سؤآل به جای آن که باعث محکم‌تر شدن ایمان‌شان شود؛ باعث می‌شد نسبت به حق شک و تردید پیدا کنند؛ آن هم بعد از آنکه یقین آورندگان شده بودند. این جواب و بیان حق کتاب باعث ناراحتی آنها می‌شد. لذا خداوند رسول خود را از بیان آنها معاف داشت چرا که مردم آن دوران از نظر علمی نسبت به آن آگاهی نداشتند. لذا خداوند تعالی می‌فرماید:
  {وَكَذَلِكَ نُصَرِّفُ الْآَيَاتِ وَلِيَقُولُوا دَرَسْتَ وَلِنُبَيِّنَهُ لِقَوْمٍ يَعْلَمُونَ} صدق الله العظيم [الأنعام:105].
  {همان گونه آیات و نشانه‌های (قرآنی) را به شکلهای گوناگون بیان می‌داریم و بگویند: تو اینها را آموخته‌ای . آن را برای کسانی روشن سازیم که علم و آگاهی دارند}
  این قوم؛ دانشمندان امت در دوران گفتگو و ظهور مهدی منتظر حق - امام ناصر محمد یمانی-هستند.

  ای یوسف؛ من مهدی منتظر حق، نصیحت حقی به تو می‌کنم؛ مراقب باش بیان حق باعث نشود نسبت به حق شک پیدا کنی که این وسوسه شیطان رجیم است که می‌خواهد تو را اندوهگ
  ین کند. بیان ( قرآنی ) این که منافقان چیزهایی را به سنت رسول الله نسبت می‌دهند که در آن نیست به این معنی نیست تا تو تصور کنی مهدی منتظر هم مانند آنها افترا زننده است و تو اشتباه می‌کنی.
  اما من برایت روشن کرده و به تفصیل توضیح داده‌ام که افتراهایی که وارد سنت محمدی شده اند با قرآن اختلاف بسیار زیادی دارند. برتوست به یقین بدانی که هیچ چیزی از سنت نبوی از بین نرفته و همان طور که محمدٌ رسول الله صلّى عليه وآله وسلّم،آنها را بیان فرموده بودند؛ موجودند. اما واقعیت این است که احادیث دروغی همراه آنها شده‌اند که هم مخالف سنت حق محمد رسول الله هستند و هم مخالف آیات محکم قرآن عظیم.
  وسلامٌ على المُرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..
  المفتي بالحقّ الإمام ناصر محمد اليماني.


  اقتباس المشاركة: 5242 من الموضوع: الرد على يوسف: أكثر الناس لا يعلمون أنهم هم المفسدون ومن وراء كثيرٍ من التفجيرات الإرهابيّة..
  English فارسىEspañol Deutsh Italiano Melayu Türk Français

  - 2 -
  الإمام ناصر محمد اليماني
  24 - 04 -1429 هـ
  01 - 05 - 2008 مـ
  09:42 مساءً
  ــــــــــــــــــــ  { سَنُرِيهِمْ آيَاتِنَا فِي الآفَاقِ وَفِي أَنفُسِهِمْ حَتَّى يَتَبَيَّنَ لَهُمْ أَنَّهُ الْحَقُّ }

  بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على خاتم الأنبياء والمُرسلين وآله الطاهرين وعلى التابعين للحقِّ إلى يوم الدين، وبعد..
  أخي يوسف، عليك أن تعلم بأن جميع المذاهب الإسلامية لا تختلف في عقيدة المجيء للمهديّ المنتظَر إلا من كان يُنكر سُنة محمد رسول الله الحقّ فضلَّ ضلالاً بعيداً، وأنا المهديّ المنتظَر الحقّ لا أنكر سنة محمد رسول الله -صلّى الله عليه وآله وسلّم- إلا ما جاء مخالفاً منها للآيات المُحكمات في القرآن العظيم وذلك لأن سُنّة محمد رسول الله -صلّى الله عليه وآله وسلّم- هي كذلك من عند الله كما القُرآن من عند الله وجاءت لتزيد القرآن بياناً وتوضيحاً ولا ينبغي للبيان أن يُخالف لآيات الكتاب المُحكمات الواضحات بل تزيد الآيات المُبهمة بياناً وتوضيحاً، كمثال قول الله تعالى:
  {سَنُرِيهِمْ آيَاتِنَا فِي الآفَاقِ وَفِي أَنفُسِهِمْ حَتَّى يَتَبَيَّنَ لَهُمْ أَنَّهُ الْحَقُّ} صدق الله العظيم [فصّلت:53].

  وذلك وعدٌ من ربّ العالمين بأن يبعث للعالمين في عصر ثورة البشر العلميّة المهدي لكي يريهم حقائق لآيات في القُرآن العظيم بالعلم والمنطق على الواقع الحقيقي، ولكن لا يعقل كثيراً منها إلا عُلماء تلك المجالات سواء في الفلك والكون أو الطب أو النبات أو غير ذلك على مختلف مجالاتهم العلميّة ولن يفقه كثير من بيان القرآن في آياته العلميّة غير العُلماء في تلك المجالات. تصديقا لقول الله تعالى:
  {وَكَذَلِكَ نُصَرِّفُ الْآَيَاتِ وَلِيَقُولُوا دَرَسْتَ وَلِنُبَيِّنَهُ لِقَوْمٍ يَعْلَمُونَ} صدق الله العظيم [الأنعام:105].

  وذلك لأن عُلماء الأمّة سيرون البيان الحقّ للقرآن في التطبيق العملي لمختلف مجالاتهم العلميّة تصديقاً لقول الله تعالى
  : {وَقُلِ الْحَمْدُ لِلَّهِ سَيُرِيكُمْ آيَاتِهِ فَتَعْرِفُونَهَا وَمَا ربّك بِغَافِلٍ عَمَّا تَعْمَلُونَ} صدق الله العظيم [النمل:93].

  حتى يتبين لهم أنه الحقّ بالعلم والمنطق، ولكنه لا يفقه كثيراً من الآيات العلميّة للقرآن العظيم فيرونها حقاً بالعلم والمنطق إلا العُلماءُ المتخصصون في تلك المجالات من الذين أوتوا العلم في ذلك المجال فيجدون البيان بالعلم والمنطق أن القرآن هو الحقّ من ربّهم تصديقاً لقول الله تعالى:
  {وَيَرَى الَّذِينَ أُوتُوا الْعِلْمَ الَّذِي أُنزِلَ إِلَيْكَ مِن ربّك هُوَ الحقّ وَيَهْدِي إِلَى صِرَاطِ الْعَزِيزِ الْحَمِيدِ} صدق الله العظيم [سبأ:6].

  ومن ثم يؤمنون بقناعة تامة ويعلمون علم اليقين أن القرآن تلقاه النَّبيّ الأمّيّ من لدن حكيمٍ عليمٍ لأنه تبين لهم أنه الحقّ من ربّهم بالعلم والمنطق على الواقع الحقيقي تصديقاً لقول الله تعالى:
  {سَنُرِيهِمْ آيَاتِنَا فِي الآفَاقِ وَفِي أَنفُسِهِمْ حَتَّى يَتَبَيَّنَ لَهُمْ أَنَّهُ الْحَقُّ} صدق الله العظيم [فصّلت:53].

  وأما المُكلف بذلك فهو رجُلٌ صالحٌ من أمَّة محمدٍ رسول الله -صلّى الله عليه وآله وسلّم- يؤتيه الله علم الكتاب كُله حتى يتمكن من بيان جميع أسراره الخفيّة للعالمين ليكون شاهداً بالحقّ من بعد رسول الله -صلّى الله عليه وآله وسلّم- تصديقاً لقول الله تعالى:
  {وَيَقُولُ الَّذِينَ كَفَرُواْ لَسْتَ مُرْسَلاً قُلْ كَفَى بِاللَّهِ شَهِيدًا بَيْنِي وَبَيْنَكُمْ وَمَنْ عِندَهُ عِلْمُ الْكِتَابِ} صدق الله العظيم [الرعد:43].

  ومن ثم جاءت الأحاديث السُنيّة لتبيّن المُكلف بذلك البيان العلميّ والمنطقيّ على الواقع الحقيقي ليهدي الناس بالقرآن إلى صراط العزيز الحميد فيجادلهم بالعلم والمنطق ولو بيّنها محمد رسول الله في ذلك العصر لما زادهم إلا كفراً؛ بل كثيرٌ من آيات القرآن لو بيّنها محمد رسول الله لصحابته لساءتهم وأدخلت الريبة في قلوبهم ومن ثم يصبحون بها كافرين لأنهم لا يعلمون بذلك بالعلم والمنطق على الواقع الحقيقي، ولذلك عفى الله رسوله من بيانها حتى لا تسؤهم فتحزنهم بعد أن كانوا موقنين، وكذلك سأل الأنبياءَ من قبل أقوامُهم عن تلك الآيات العلميّة ومن ثم أصبحوا بها كافرين وهم قد كانوا مؤمنين، وتلك الحكمة من عدم السؤال تصديقاً لقول الله تعالى:
  {يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ لاَ تَسْأَلُواْ عَنْ أَشْيَاء إِن تُبْدَ لَكُمْ تَسُؤْكُمْ وَإِن تَسْأَلُواْ عَنْهَا حِينَ يُنَزَّلُ الْقُرْآنُ تُبْدَ لَكُمْ عَفَا اللّهُ عَنْهَا وَاللّهُ غَفُورٌ حَلِيمٌ (101) قَدْ سَأَلَهَا قَوْمٌ مِّن قَبْلِكُمْ ثُمَّ أَصْبَحُواْ بِهَا كَافِرِينَ (102)} صدق الله العظيم [المائدة].

  وتلك هي حقائق الكتاب العلميّة وعلى سبيل المثال لو سألوا حين نزل قوله تعالى:
  {وَتَرَى الْجِبَالَ تَحْسَبُهَا جَامِدَةً وَهِيَ تَمُرُّ مَرَّ السَّحَابِ صُنْعَ اللَّهِ الَّذِي أَتْقَنَ كُلَّ شَيْءٍ} صدق الله العظيم [النمل:88].

  وهذه الآية من آيات التصنيع الكوني للصانع الحكيم الذي أتقن صُنعه بدقةٍ متناهيةٍ في حركة الأرض لكي يولج الليل في النهار يطلبه حثيثاً، ولو سألَ المؤمنون عن التأويل لتلك الآية ومن ثم يبيّنها لهم محمدٌ رسول الله -صلّى الله عليه وآله وسلّم- فيقول: "إنما الجبال على الأرض، ونحسب الأرض والجبال جامدةً لا تتحرك؛ وهي تجري مع الأرض والشجر والبشر أسرع من انطلاقة الصقر من سفح جبل لالتقاط فريسته". ومن ثم يقولون: "وكيف ذلك ونحن لا نشعر بأنها تتحرك شيئاً!". ومن ثم بدلَ أن تزيدهم إيماناً سيتسبب سؤالهم وبيانه في الشك والريب في الحقّ وقد كانوا موقنين، فيسوءهم الجواب للبيان الحقّ للكتاب، ولذلك عفى الله رسوله من بيانها نظراً لأنهم لا يحيطون ببيان ذلك في علومهم، ولذلك قال الله تعالى:
  {وَكَذَلِكَ نُصَرِّفُ الْآَيَاتِ وَلِيَقُولُوا دَرَسْتَ وَلِنُبَيِّنَهُ لِقَوْمٍ يَعْلَمُونَ} صدق الله العظيم [الأنعام:105]، وهؤلاء القوم هم عُلماء الأمّة في عصر الحوار والظهور للمهديّ المنتظَر الحق؛ الإمام ناصر محمد اليماني.

  ويا يوسف، أنا المهديّ المنتظَر الحقّ أوّجه إليك نصيحةَ حقٍّ فلا يزيدك البيان الحقّ شكاً في الحقّ وذلك وسوسة شيطانٍ رجيمٍ يريد أن يُحزنك، وليس معنى البرهان من القرآن بأنّ المنافقين افتروا في سنة محمد رسول الله ما ليس فيها بأن تظّن أنه كذلك المهديّ المنتظَر فرية من افتراءاتهم، وإنك لمن الخاطئين. ولكني وضّحت وفصّلت تفصيلاً بأن ما كان افتراءً في السُّنّة المحمديّة فأنكم سوف تجدون بينه وبين القرآن اختلافاً كثيراً، وعليك أن تعلم علم اليقين بأن السُّنة المحمديّة لم يضِع منها شيء؛ بل موجودةٌ كما نطق بها محمدٌ رسول الله صلّى عليه وآله وسلّم، وإنما جاءنا معها أحاديثٌ مدسوسة فتجدونها مُخالفةً لسنة محمدٍ رسول الله الحقّ، وكذلك مخالفةً للآيات المحكمات في القرآن العظيم.

  وسلامٌ على المُرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..
  المفتي بالحقّ الإمام ناصر محمد اليماني.
  ــــــــــــــــــــ 3. ترتيب المشاركة ورابطها: #3  Print  mPDF  PDF    رقم المشاركة لاعتمادها في الاقتباس: 223343   تعيين كل النص
  الصورة الرمزية فاطمه
  فاطمه غير متواجد حالياً من الأنصار السابقين الأخيار
  تاريخ التسجيل
  Jun 2011
  المشاركات
  1,709

  افتراضي

  - 3 -
  الإمام ناصر محمد اليماني
  16 - 6 - 1429 هــ
  21 - 6 - 2008 مـ
  52:07 مساءً
  ــــــــــــــــــ  يوسف از خدا بترس و بین کتاب خدا و سنت رسولش جدایی مینداز..

  بسم الله الرحمن الرحيم، وسلامٌ على المُرسلين والحمدُ لله ربّ العالمين، وبعد..

  برادر یوسف؛ آیا این بدان معناست که تو جز قرآن و آنچه در قرآن آمده است،به چیز دیگری ایمان نداری و همین برای تو کافی است؟ اگر چنین باشد ؛ این برایت کافی نیست؛ پس چطورمی‌خواهی برای پروردگارت نماز بجا آوری؟چون خداوند در قرآن نماز را به صورت کلی بیان فرموده ولی از این که در نمازهای فجر، ظهر، عصر، مغرب و عشاء چند رکعت نماز باید بجا آورد، ذکری به میان نیامده است؛ بلکه تفصیل درمورد تعداد رکعت‌های نماز به تفصیل در سنت بیان شده است. پیش ازاین برایت فتوا دادیم که مسلمانان در مورد اینکه سنت محمد رسول الله هم مانند قرآن عظیم از نزد خداوند آمده است،با هم اختلاف دارند. در حالی که این دو نورعلی نورو مکمل یک‌دیگرند. هرکس به هردو اینها تمسک جوید؛ نجات می‌یابد و کسی که به یکی از آنها متمسک شود؛ به علت کافر بودن به سنت حق- که برخلاف آیات محکم خدا نیست- گمراه شده و به بیراهه رفته است. بی‌تردید خداوند بنده خود ناصر محمد یمانی را برای دفاع از سنت حق محمد رسول الله برانگیخته است؛ علت هم این است که خداوند به شما وعده‌ای برای حفظ سنت ازاحادیث دروغ نداده است؛ سنت حق محمد رسول الله -به صورت خالص- در دست شما نیست و اهالی باطل؛ احادیث دروغی را وارد آن کرده‌اند که به کلی مخالف آیات محکم قرآن هستند. اما من دراحادیثی که برای تفصیل عقاید درباره شأن مهدی منتظر درسنت آمده‌اند ؛ مخالفتی با قرآن عظیم پیدا نمی‌کنم؛ بلکه این احادیث برای تفصیل شأن مهدی در قرآن عظیم آمده‌اند برای مثال این فرموده خداوند تعالی:
  {وَيَقُولُونَ طَاعَةٌ فَإِذَا بَرَزُوا مِنْ عِندِكَ بَيَّتَ طَائِفَةٌ مِّنْهُمْ غَيْرَ الَّذِي تَقُولُ‌ وَاللَّـهُ يَكْتُبُ مَا يُبَيِّتُونَ‌ فَأَعْرِضْ عَنْهُمْ وَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّـهِ‌ وَكَفَىٰ بِاللَّـهِ وَكِيلًا ﴿٨١﴾ أَفَلَا يَتَدَبَّرُونَ الْقُرْآنَ‌ وَلَوْ كَانَ مِنْ عِندِ غَيْرِ اللَّـهِ لَوَجَدُوا فِيهِ اخْتِلَافًا كَثِيرًا ﴿٨٢﴾ وَإِذَا جَاءَهُمْ أَمْرٌ مِّنَ الْأَمْنِ أَوِ الْخَوْفِ أَذَاعُوا بِهِ‌ وَلَوْ رَدُّوهُ إِلَى الرَّسُولِ وَإِلَىٰ أُولِي الْأَمْرِ مِنْهُمْ لَعَلِمَهُ الَّذِينَ يَسْتَنبِطُونَهُ مِنْهُمْ‌ وَلَوْلَا فَضْلُ اللَّـهِ عَلَيْكُمْ وَرَحْمَتُهُ لَاتَّبَعْتُمُ الشَّيْطَانَ إِلَّا قَلِيلًا(83)} صدق الله العظيم [النساء].
  {و مى‏ گويند فرمانبرداريم ولى چون از نزد تو بيرون مى ‏روند جمعى از آنان مخفیانه جز آنچه تو گفتی را نزد خود پنهان می کنند و خدا آنچه را كه نزد خود نگه میدارند(برای بعد از فوت پیامبر)می نگارد پس از ايشان روى برتاب و بر خدا توكل كن و خدا بس كارساز است(81)آيا درباره قرآن نمي‏ انديشند (ایا مسلمانان در قرآن تدبر نمی کنند ) كه اگر (احادیث رسیده از پیامبر) از ناحيه غير خدا بود (با مقارنه آنها با قرآن )اختلافات فراواني (با قرآن ) درآن مي‏ يافتند.(82) و هنگامی که (کلامی) از امن یا ترس به آنها برسد از آن درمیان خود سخن می گویند و اگر آن را به پيامبر و اولياى امر خود ارجاع كنند قطعا از ميان آنان كسانى‏ اند كه [مى‏ توانند درست و نادرست] آن را دريابند و اگر فضل خدا و رحمت او بر شما نبود مسلما جز [شمار] اندكى از شيطان پيروى مى‏ كرديد(83)}
  و در این این آیات از مهدی یاد می‌شود که مردم را از فتنه مسیح دجال حفظ کرده و نجات می‌دهد و از مهدی یاد می‌شود که خداوند بیان حق قرآن را به او عنایت نموده تا حقیقت مسیح دجال را برای شما روشن نماید؛ دجالی که می‌خواهد بگوید مسیح عیسی بن مریم است و سپس بگوید خداوند و پروردگار عالمیان است! در حالی که پسرمریم چنین چیری را نمی‌گوید. پس او مسیح عیسی بن مریم نیست؛ بلکه کذاب و دروغ‌گوست؛ او خود شیطان رجیم است و برای همین هم با نام مسیح کذاب خوانده می‌شود. خداوند در این آیات از شیطان ابلیس و ناجی یاد می‌کند که همان مهدی منتظروفضل و رحمت خدا برشماست. ای یوسف؛ فضل خداوند بر امت را انکارنکن. خداوند می‌فرماید: اگر فضل و رحمت خداوند برشما نبود؛ ای جماعت مسلمین بجز عده کمی؛ همگی پیرو شیطان می‌شدید.
  من تو را نصیحت کردم نزد شیخی بروی تا آیات خداوند را بر تو قرائت کند تا این وسوسه خناس از تو مرتفع گردد. به خدا قسم که این مسّ شیطان است که هراز چندگاهی باعث می‌شود در این امر شک و تردید کنی. برای اینکه حرف مرا باور کنی؛ به سراغ مقدسی برو تا به اندازه یک ساعت قرآن بر تو بخواند. برایت روشن خواهد شد که مسّی در توست که باعث آزار بسیار تو شده و سینه‌ات را تنگ می‌کند و باعث می‌شود دنیای به این بزرگی؛ با تمام گستردگیش به اندازه ته سوزن برایت تنگ گردد{ اشاره به آیه کریمه سوره توبه: وَعَلَى الثَّلَاثَةِ الَّذِينَ خُلِّفُوا حَتَّىٰ إِذَا ضَاقَتْ عَلَيْهِمُ الْأَرْ‌ضُ بِمَا رَ‌حُبَتْ وَضَاقَتْ عَلَيْهِمْ أَنْفُسُهُمْ وَظَنُّوا أَنْ لَا مَلْجَأَ مِنَ اللَّـهِ إِلَّا إِلَيْهِ ثُمَّ تَابَ عَلَيْهِمْ لِيَتُوبُوا ۚ إِنَّ اللَّـهَ هُوَ التَّوَّابُ الرَّ‌حِيمُ ﴿١١٨﴾}ما هنوز حسن ظن بسیاری به تو داریم؛ از نصیحت من پیروی کن تا حقیقت آنچه که می‌گویم برایت روشن شود.
  وسلامٌ على المُرسلين، والحمدُ لله ربّ العالمين..
  أخوك الإمام ناصر محمد اليماني.

  اقتباس المشاركة: 6011 من الموضوع: الرد على يوسف: أكثر الناس لا يعلمون أنهم هم المفسدون ومن وراء كثيرٍ من التفجيرات الإرهابيّة..
  English فارسىEspañol Deutsh Italiano Melayu Türk Français
  - 3 -
  الإمام ناصر محمد اليماني
  16 - 6 - 1429 هــ
  21 - 6 - 2008 مـ
  52:07 مساءً
  ــــــــــــــــــ  يوسف اِتقِ الله ولا تُفرق بين كتاب الله وسنَّة رسوله..

  بسم الله الرحمن الرحيم، وسلامٌ على المُرسلين والحمدُ لله ربّ العالمين، وبعد..
  أخي يوسف، هل معنى هذا أنك لا تؤمن إلا بالقرآن وما جاء في القرآن وحسبك ذلك؟ فإن ذلك لن يكفيك، فكيف سوف تصلي لربّك؟ وذلك لأن الصلوات ذُكرت جملةً ولم يفصلها الله لنا في القرآن كم عدد ركعات الفجر والظهر والعصر والمغرب والعشاء، بل جاء التفصيل في شأن عدد ركعات الصلاة عن طريق السُنة، وسبق وأن أفتيتُ المُسلمين المختلفين بأن سنة محمدٍ رسول الله جاءت من عند الله كما جاء القرآن العظيم، فهُما مُكملان لبعضهما نورٌ على نورٍ من استمسك بهما نجا ومن استمسك بأحدهما غوى وهوى بسبب كفره بالسنة الحقّ التي لا تخالف القرآن عما جاء في آياته المُحكمات، وإنما ابتعث الله عبده ناصر محمد اليماني للدفاع عن سنة محمد رسول الله الحقّ وذلك لأن الله لم يعدْكم بحفظها من الأحاديث المدسوسة برغم أنَّ سنةَ محمدٍ رسوِل الله الحقّ لم تضِع من بين أيديكم وإنما أضاف إليها أهل الباطل أحاديثاً تختلف عما جاء في القرآن جُملة وتفصيلاً عن آياته المحكمات، ولكن شأن المهديّ المنتظَر الذي جاء تفصيل العقيدة بمجيئه في السنة لم أجد ذلك تعارضاً مع ما جاء في القرآن العظيم بل جاءت لتفصل لكم آيات في شأن المهدي في القرآن العظيم كمثال قوله تعالى:
  {وَيَقُولُونَ طَاعَةٌ فَإِذَا بَرَزُوا مِنْ عِندِكَ بَيَّتَ طَائِفَةٌ مِّنْهُمْ غَيْرَ الَّذِي تَقُولُ‌ وَاللَّـهُ يَكْتُبُ مَا يُبَيِّتُونَ‌ فَأَعْرِضْ عَنْهُمْ وَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّـهِ‌ وَكَفَىٰ بِاللَّـهِ وَكِيلًا ﴿٨١﴾ أَفَلَا يَتَدَبَّرُونَ الْقُرْآنَ‌ وَلَوْ كَانَ مِنْ عِندِ غَيْرِ اللَّـهِ لَوَجَدُوا فِيهِ اخْتِلَافًا كَثِيرًا ﴿٨٢﴾ وَإِذَا جَاءَهُمْ أَمْرٌ مِّنَ الْأَمْنِ أَوِ الْخَوْفِ أَذَاعُوا بِهِ‌ وَلَوْ رَدُّوهُ إِلَى الرَّسُولِ وَإِلَىٰ أُولِي الْأَمْرِ مِنْهُمْ لَعَلِمَهُ الَّذِينَ يَسْتَنبِطُونَهُ مِنْهُمْ‌ وَلَوْلَا فَضْلُ اللَّـهِ عَلَيْكُمْ وَرَحْمَتُهُ لَاتَّبَعْتُمُ الشَّيْطَانَ إِلَّا قَلِيلًا(83)} صدق الله العظيم [النساء].

  وفي هذه الآيات جاء ذكر المهدي المنقذ من فتنة المسيح الدجال والمهدي يؤتيه الله البيان الحقّ للقرآن لُيبين لهم حقيقة المسيح الدجال والذي يريد أن يقول أنه المسيح عيسى ابن مريم ويقول أنه الله ربّ العالمين! وما كان لابن مريم أن يقول ذلك فهو ليس المسيح عيسى ابن مريم بل هو كذاب، بل هو الشيطان الرجيم بذاته ولذلك يُسمى المسيح الكذاب. وقد ذكر الله في هذه الآيات الشيطان إبليس والمنقذ من فتنته وهو المهديّ المنتظَر فضل الله عليكم ورحمته. يا يوسف، فلا تنكر فضلَ الله على الأمَّة ويقول الله: بأن لولا فضل الله عليكم ورحمته يا معشر المُسلمين لاتبعتم الشيطان وهو المسيح الكذاب إلا قليلاً منكم.
  وقد نصحتك أن تعرض نفسك على شيخ يتلو عليك من آيات الله لكي يذهب عنك الوسواس الخناس، وتا الله لا يوسوس لك بالشك في هذا الأمر بين الحين والآخر إلا مساٌ شيطاني، وحتى تُصدقني اذهب للقدسي يقرأ عليك قدر ساعة وسوف يتبين لك بأن فيك مساً يؤذيك كثيراً ويجعل صدرك ضيقاً حرجاً فتضيق بك الدُنيا أحياناً بما رحبت وكأنها سُم إبرة برغم طولها وعرضها، ولا أزال أظن فيك خيراً كثيراً فاتبع نصيحتي ليتبين لك حقيقة ما أقول.

  وسلامٌ على المُرسلين، والحمدُ لله ربّ العالمين..
  أخوك الإمام ناصر محمد اليماني.
  ـــــــــــــــــــالمواضيع المتشابهه

 1. مشاركات: 3
  آخر مشاركة: 10-07-2017, 09:50 PM
 2. مشاركات: 4
  آخر مشاركة: 19-11-2015, 10:45 AM
 3. مشاركات: 0
  آخر مشاركة: 03-10-2015, 11:05 AM
 4. مشاركات: 0
  آخر مشاركة: 16-09-2015, 05:29 PM

المفضلات

ضوابط المشاركة

 • لا تستطيع إضافة مواضيع جديدة
 • لا تستطيع الرد على المواضيع
 • لا تستطيع إرفاق ملفات
 • لا تستطيع تعديل مشاركاتك
 •