الإمام ناصر محمد اليماني
17 - ذو القعدة - 1438 هـ
09 – 08 – 2017 مـ

18-مرداد ماه-1396ه.ش.
08:31 صبح
( برحسب تقویم رسمی ام القری)
__________


مبشر و منذر مهدی منتظر، درمورد تحقق تأویل فرموده خداوند تعالی درعالم واقعیات هشدار می‌دهد:

{إِن نَّشَأْ نُنَزِّلْ عَلَيْهِم مِّنَ السَّمَاءِ آيَةً فَظَلَّتْ أَعْنَاقُهُمْ لَهَا خَاضِعِينَ}


{اگر ما اراده کنیم، از آسمان بر آنان آیه‌ای نازل می‌کنیم که گردنهایشان در برابر آن خاضع گردد!} ..

بسم الله الرحمن الرحيم، لا إله إلا هو ربّ السماوات والأرض وما بينهما وربّ العرش العظيم، والصلاة والسلام على كافة أنبياء الله ورسله الأوّلين ومن ذرّية إسماعيل وإسحاق لا نفرّق بين أحدٍ من رسله ونحن له مسلمون، أمّا بعد..
ای مردم من امام مهدی منتظر ناصر محمد یمانی از جانب پروردگار من و شما برگزیده شده و خلیفه او در زمین هستم؛ همگی از فرمان من اطاعت کرده و از در صلح درآیید تا انسان‌ّها با برادران انسان‌شان زندگی مسالمت آمیزی داشته باشند و در زمین فساد نکنید؛ من آشکارا به شما هشدار می‌دهم. فساد در زمین وظلم بس است؛ خونریزی بر انسان حرام است؛ این که انسانی خون برادرش را از روی ظلم و دشمنی بر زمین بریزد حرام است مگر این که مورد تعدی قرار بگیرید و به زمین و دیار و مقدسات‌تان تعدی شود و به جنگ دین‌تان بیایند که در این جا بر شما واجب است از خود و زمین و دیار و مقدسات‌تان دفاع کنید؛ مثل بیت الله الحرام مسجد الأقصی.
ای جماعت آل سعود که اولیای بیت الله المعظم مسجد الحرام در مکه مکرمه هستید؛ بدانید حرمت مسجد الحرام نزد خدا مانند حرمت مسجد الأقصی است . برای این که مسلمانان بدانند حرمت مسجد الأقصی در نزد خداوند مانند حرمت مسجد الحرام است؛ درابتدای الإسراء خداوند به جبریل عليه الصلاة والسلام فرمان داد محمد رسول الله صلى الله عليه وسلم را از المسجد الحرام به المسجد الأقصى ببرد سپس به سوی سدرة المنتهی سیر دهد و در این فرمان حکمت خداوند نهفته بود- تا مسلمانان از اهمیت مسجد الأقصی باخبر شوند- در حقیقت این تأکیدی بر این موضوع است که مسجد الحرام و مسجد الأقصی از نظر حرمت نزد خدا یکسان هستند. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{سُبْحَانَ الَّذِي أَسْرَى بِعَبْدِهِ لَيْلاً مِّنَ المَسْجِدِ الحَرَامِ إِلَى المَسْجِدِ الأَقْصَى الَّذِي بَارَكْنَا حَوْلَهُ} صدق الله العظيم [الإسراء:1].
{پاک و منزّه است خدایی که بنده‌اش را شبانگاه ، از مسجد الحرام به مسجد الاقصی -که گرداگردش را پربرکت ساخته‌ایم- برد}
ای پادشاهان و امیران و رهبران مسلمین؛ آیا راضی هستید صهیونیست‌ها بیت الله الحرام مسجد الأقصی را منهدم کنند آن هم درحالی که شما از این امر مطلعید؟ شما نه به دعوت برای اعلان جهاد نظامی و جنگ برای دفاع از بیت الله المعظم مسجد الأقصی پاسخ دادید! و نه به ملت‌های مسلمان اجازه می‌دهید برای دفاع از بیت الله المعظم مسجد الأقصی با اسلحه های خود حرکت کنند! و نه خودتان می‌خواهید با سپاهیان و نظامیان خود جهاد کند و نه به مسلمانانی که می‌خواهند با سلاح شخصی از بیت الله المعظم مسجد الأقصی دفاع کنند؛ اجازه می دهید شما از بدترین موجودات ، دونالد ترامپ می‌ترسید؛ اما چه کسی شما را از خداوند شدید العقاب نجات خواهد داد؛ خداوندی که از دشمنان خود و شما انتقام خواهد گرفت؛ ترامپ در برابر عذاب خداوند؛ یاور شما نخواهد بود؛ او و اولیایش به خودشان هم نمی‌توانند کمک کنند؛ بدانید که خداوند شدید العقاب است.
و اما دلیل سکوت شما و عدم اتخاذ موضع نظامی برای دفاع از بیت الله المعظم مسجد الأقصی توافق مخفیانه و سرّی شما با رهبر تروریست‌ها دونالد ترامپ است؛ من به او اولیایش بشارت عذاب دردناکی را می‌دهم که از آسمان و خشکی و دریا بر آنان فرود خواهد آمد؛ من به همه کسانی که دل و جان‌شان همراه اوست -عرب و عجم- بشارت عذاب شدید خداوند شدید العقاب را می‌دهم؛ به رهبران عرب و عجم مسلمین که ازترس شرّ ترامپ از او اطاعت کردند هم؛ همین بشارت را می‌دهم؛ من به تمام کافرانی که از کسی رومی‌گردانند که همگان را به سوی خداوند و پیروی از رضوان الهی و راه صلح و سلامی دعوت می‌کند؛ دعوتی که بر اساس بصیرت آمده از نزد پروردگارش است وقرآن عظیم رساله خدا برای تمام مردم عالم به زبان عربی مبین را برای‌شان به حق بیان می‌کند؛ هم بشارت-عذاب دردناک- را می‌دهم.
من دین جدیدی برایتان نیاورده‌ام؛ بلکه بیان حق قرآن مجید را برایتان به تفصیل می‌اورم و با نور ان شما را به راه خداوند عزیز و حمید هدایت می‌کنم؛ چقدر به شما هشدار دادم و انذارتان کردم و گفتم ای مردم؛ بدانید خورشید به ماه رسیده و ادراک رخ داده و هلال قبل از کسوف متولد گردیده و خورشید با هلال ماه اجتماع و اقتران پیدا کرده است. کما این که این اتفاق در هلال ذدی الحجه امسال-۱۴۳۸- هم رخ خواهد داد و به علت شدت یافتن اختلال فلکی؛ در ذی القعده امسال در شب شانزدهم ماه گرفتگی رخ داد؛ و الحمدلله کسی از شما که هلال را دیده؛ شاهد هلالی بوده که از نظر شاخص "عوده" ( از شاخص های رویت پذیری اهله ) دیدن آن در منطقه عربی غیرممکن بوده است و دانستید که آغاز شرعی ذی القعده به حق شب دوشنبه بوده است وماه در نیمه ذی القعده بدر شد در حالی که قرمز رنگ بود تا اعلان خطری باشد و شب نیمه ماه بعد ازغروب آفتاب یک شنبه و شب دوشنبه بود. هم چنین ماه گرفتگی که انذار دیگری بود را هم دیدید که شب شانزدهم ذی القعده رخ داد؛ ای کسانی که از حرص حفظ حکومت‌تان از جهاد در راه خدا خودداری کرده و برجای خود نشسته‌اید؛ بیان حق این فرموده خداوند تعالی را خواهید دانست که می‌فرماید:
{قُلْ اللَّهُمَّ مَالِكَ الْمُلْكِ تُؤْتِي الْمُلْكَ مَنْ تَشَاءُ وَتَنْزِعُ الْمُلْكَ مِمَّنْ تَشَاءُ وَتُعِزُّ مَنْ تَشَاءُ وَتُذِلُّ مَنْ تَشَاءُ بِيَدِكَ الْخَيْرُ إِنَّكَ عَلَى كُلِّ شَيْءٍ قَدِيرٌ} صدق الله العظيم [آل عمران:26]،
{بگو: بارالها! مالک حکومتها تویی؛ به هر کس بخواهی، حکومت می‌بخشی؛ و از هر کس بخواهی، حکومت را می‌گیری؛ هر کس را بخواهی، عزت می‌دهی؛ و هر که را بخواهی خوار می‌کنی. تمام خوبیها به دست توست؛ تو بر هر چیزی قادری.}
شما آن را دور می‌بینید ولی ما آن را- به اذن خداوند واحد قهار- نزدیک می‌بینیم.
هم چنان به انصار فرمان پروردگارشان را که در آیات محکم ذکر آمده است یادآوری می‌کنیم؛ خداوند تعالی می‌فرماید:
{قُلْ هُوَ الَّذِي أَنشَأَكُمْ وَجَعَلَ لَكُمُ السَّمْعَ وَالْأَبْصَارَ وَالْأَفْئِدَةَ ۖ قَلِيلًا مَّا تَشْكُرُونَ (23) قُلْ هُوَ الَّذِي ذَرَأَكُمْ فِي الْأَرْضِ وَإِلَيْهِ تُحْشَرُونَ (24) وَيَقُولُونَ مَتَىٰ هَٰذَا الْوَعْدُ إِن كُنتُمْ صَادِقِينَ (25) قُلْ إِنَّمَا الْعِلْمُ عِندَ اللَّهِ وَإِنَّمَا أَنَا نَذِيرٌ مُّبِينٌ (26)} صدق الله العظيم [الملك]،
{بگو: «او کسی است که شما را آفرید و برای شما گوش و چشم و قلب قرار داد؛ امّا کمتر سپاسگزاری می‌کنید!» (۲۳) بگو: «او کسی است که شما را در زمین آفرید و به سوی او محشور می‌شوید!» (۲۴) آنها می‌گویند: «اگر راست می‌گویید این وعده قیامت چه زمانی است؟!» (۲۵) بگو: «علم آن تنها نزد خداست؛ و من فقط بیم‌دهنده آشکاری هستم!» (۲۶)}
فقط این که من امام مهدی منتظر ناصر محمد یمانی جرأت می‌کنم به حق فتوا دهم که این عذاب در دوران من و شما رخ می‌دهد و خداوند با عذاب خود در یک شب خلیفه خود را بر تمام مردم جهان غالب خواهد کرد در حالی که همگی خوار و ناتوانند؛ متکبرانی که از دعوت کننده حق پروردگارشان رو می‌گردانند، نزد خدا کوچک و حقیرند؛ و جز خداوند ولی و نصیری نخواهند یافت و این را خواهند فهمید...
پروردگارا بین مهدی منتظر ناصر محمد و شیاطین بشر که برانگیخته شدن مهدی منتظر ناصر محمد یمانی را خوش ندارند؛ گشایش و فتحی قرار ده که تو خیر الفاتحین و اسرع الحاسبینی. خداوند باقی مردم عالم را هدایت فرما و وعده تو حق است و تو ارحم الراحمینی وسلامٌ على المُرسلين والحمد لله ربّ العالمين.
شاید یکی از انصارعزیزم؛ انصار پیشگاه برگزیده در دوران گفتگو قبل از ظهور بخواهد بگوید:" ای امام من؛ چرا علی رغم اهمیت هلال ذی القعده؛ بیانی در مورد آن نفرستادید ؟" در پاسخ سؤال کنندگان می‌گویم: من قبل از دخول ماه ذی القعده در مورد آن بیانی ننوشتم چون اگر بیان را می‌نوشتم؛ هیچ یک از دولت‌های عربی اعلان نمی‌کردند هلال ذی القعده رؤیت شده است حال هر چقدر هم تعداد کسانی که هلال ذی القعده را بعد از غروب آفتاب یک شنبه و شب دوشنبه دیده بودند؛ زیاد باشند؛ با این که آنها می‌دانند آغاز واقعی ماه شوال که در آن خورشید به ماه رسیده و ادراک رخ داده بود شب شنبه است و یک شنبه متمم(روز سی‌ام) ماه شوال بود و شب دوشنبه بعد از غروب آفتاب یک شنبه شب آغاز ماه ذی القعده است و برای همین شاهدان هلال ذی القعده را بعد از غروب آفتاب یک شنبه و شب دوشنبه مشاهده کردند.
ای دانشمند بین المللی نجوم جناب محمد عوده؛ برایت فتوا خواهیم داد چرا هلال ذی القعده-علی رغم کم نور بودنش بر اساس دانش فیزیک نجومی- چرا در کشورهای عربی رؤیت شد. علت این است که نقطه میلاد هلال ذی القعده نه درجایی که شما معتقدید؛ بلکه قبل از خط استقامت- خطی که ماه و خورشید در یک راستا قرار می‌گیرند- بودچون خورشید به ماه رسیده و ادراک رخ داده و هلال قبل از در یک راستا قرار گرفتن خورشید و ماه؛ متولد شد و خورشید با هلال ماه اقتران پیدا کرد و علت این امر ورود بشر به مرحله رخ دادن ادراکات بزرگ است. به راحتی و با سهولت کامل حقیقت ادراک و رسیدن خورشید به ماه و تولد هلال قبل از خط استقامت برایتان روشن می‌شود؛ و افراد عامی که هیچ چیزی از علم نجوم نمی‌دانند این را کشف می‌کنند؛ چون کسانی که کار رؤیت شرعی هلال را انجام می‌دهند؛ برای‌شان ثابت شد که هلال ذی القعده بعد از غروب آفتاب یک شنبه در آخر شوال رؤیت شد و حال برهان آشکار از راه رسید و دیدند که بعد از غروب آفتاب روز یک شنبه و شب دوشنبه بدر ماه کامل شد ولی فقط مردم عامی از خسوف و ماه گرفتگی در شب سه شنبه که شب شانزدهم ذی القعده بود تعجب کردند.

ای عجب از علمای مسلمان عرب! چگونه است که شما به یقین می‌دانید شب سه شنبه ماه گرفتگی رخ داد و آن را با چشم خود و بدون تلسکوپ دیدید ولی نمی‌بینم هیچ یک از شما اعلان کنید خسوف ماه در ذی القعده شب سه شنبه که شب شانزدهم ذی القعده است؛ رخ داده! بلکه می‌بینیم می‌گویید روز دوشنبه؛ با این که روز دوشنبه بر حسب تاریخ ام القری و اطراف آن در کشورهای خاورمیانه، با غروب آفتاب؛ دیگر تمام شده و گذشته است و خسوف شب سه شنبه رخ داده؛ با این حال دانشمندان نجوم می‌گویند ماه روز دوشنبه گرفته است!! خدا شما را بکشد که این گونه از حق منحرف می‌شوید. یا مگر عقل مردم را دست کم گرفته و حقیر می‌شمارید؟ یا مگر اولیای شیاطین هستید که بعد از این که خودتان به نشانه ادراک یقین کردید؛غرور و تعصب شما را به گناه می‌کشاند؟ یا مگر از کسانی هستید که از پشت وارد خانه‌ها می‌شوند و شب را از نیمه آن آغاز می‌کنید؟(مترجم: یعنی ساعت دوازده شب را آغاز روز جدید می‌دانید). اگر راست می‌گویید؛ در روزهای رمضان روزه خود را باز نکنید تا ساعت دوازده شب شود؛ چون صبح روزه خواهید گرفت؛ آیا روز رمضان با غروب آفتاب آن تمام می‌شود یا با رسیدن نیمه شب بعدی؟ ای عجب؛ چگونه برای یک روز دو شب قایل می‌شوید؛ نصف آن مال شب قبل است و نصف آن مال شبی که به دنبال روز می‌آید! مگر بر اساس کتاب منازل اهله از غروب آفتاب آخرین روز ماه قبل محاسبه نمی‌شوند و از غروب آفتاب حساب ماه جدید آغاز نمی‌شود؛ همین طور منازل اهله برای محاسبات ؟چطور شب را وارد شب می‌کنید و برای یک روز دو شب قایل می‌گردید که نصف آن متعلق به شب قبل و نصف آن متعلق به شبی است که بعد از آن روز می‌آید؟این مخالف حساب در کتاب خداست؛ ای کسانی که از گروهی از اهل کتاب که –از خدا- روگردانند پیروی کرده و درمورد مسلمانان از خدا ترسی ندارید؛ مسلمانانی که اکثر آنها مانند چهارپایان هستند و هیچ از عقل خود استفاده نمی‌کنند...
من نوشتن بیان را به تأخیر انداختم تا ببینم آیا با شما به مجادله می‌پردازند تا بیایم ومیان شما حکم کنم؛ منتظر شدم تا ببینم آیا به شما می‌گویند:" آیا رؤیت هلال ذی القعده بعد ازغروب آفتاب یک شنبه درشب دوشنبه برای‌تان ثابت نشد و ماه بعد از غروب آفتاب یک شنبه و شب دوشنبه به بدر نرسید؟ یعنی قبل از این که با خورشید در یک راستا قرار گیرد( مترجم: در یک راستا قرار گرفتن از جهت مقابل یعنی خورشید در یک سمت زمین و ماه در سمت دیگر زمین) و یک شب بعد از این که ماه بدر شد؛ ماه و زمین و خورشید در یک راستا قرار گرفتند؛ چون شب بدر کامل ماه؛ شب دوشنبه و بعد از غروب آفتاب یک شنبه بود و خورشید بعد از این شب با ماه در یک راستا قرار گرفت یعنی در شب شانزدهم که شب سه شنبه بود. والله که برای انسان‌های عادی هم هیچ حجتی باقی نماند؛ چون آنها هم می‌دانند اگر خسوف بخواهد رخ دهد؛ همیشه در شب نیمه ماه قمری است نه شب قبل از نیمه ماه- چنان که قبلا در ادراک کوچک رخ داده بود- و نه بعد از شب نیمه ماه و هیچ دو نفری در این مورد با هم جدال ندارند.
و سؤالی که مطرح می‌شود این است: ای اهالی مصر؛ مگر هلال ماه ذی القعده را بعد از غروب آفتاب روز یک شنبه یعنی شب دوشنبه ندیدید؟ پس حتما شب نیمه ماه با غروب آفتاب روز یک‌شنبه آغاز و با غروب آفتاب روز دوشنبه تمام می‌شود و سپس ماه وارد منزل شانزدهم ذی القعده می‌گردد که شب سه شنبه بود؛ شبی که در آن خورشید و زمین و ماه در یک راستا قرار گرفتند در حالی که شب قبل که شب نیمه ماه بود؛ بدر ماه کامل شده بود؛ شبی که با غروب آفتاب روزیک شنبه آغازشد ومنزل‌گاه ماه در نیمه ذی القعده،(مترجم: منزل گاه پانزدهم ماه که شب نیمه ماه قمری است) شب دوشنبه بود و شب نیمه ماه با غروب آفتاب روز دوشنبه تمام شد و منزل شانزدهم که شب سه شنبه بود آغاز شد؛ شبی که ماه گرفتگی طی آن رخ داد و شما نماز خسوف را شب سه شنبه خواندید. و سؤالی که در برابرهر انسان عاقلی مطرح می‌شود این است:
ای اعراب خاورمیانه؛ نماز خسوف را شب دوشنبه خواندید یا شب سه شنبه؟ آیا فکر نمی‌کنید؟ تا کی دانشمندان نجوم عقل شما را دست کم بگیرند و تحقیرش کنند؛ دانشمندانی که غرور آنان را به گناه کشانده؛ در حالی که به حق و با برهان علمی برای‌شان روشن شده که خورشید به ماه رسیده و هلال قبل از کسوف متولد شده و خورشید با هلال ماه اجتماع و اقتران کرده است.
به دانشمندان نجومی که غرور آنان را به گناه کشانده و بعد از این که با برهان علمی برای‌شان روشن شده که خورشید به ماه رسیده؛ آن را از بشریت پنهان کرده‌اند؛ بشارت عذابی دردناکی را می‌دهم که به شدت نزدیک است؛ آنها جز خدا ولی و نصیری نخواهد یافت مگر این که توبه کرده و قبل از وقوع عذاب آن را آشکار کنند؛ خداوند توبه این گروه را می‌پذیرد که خداوند تواب و رحیم است. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{إِنَّ الَّذِينَ يَكْتُمُونَ مَا أَنزَلْنَا مِنَ الْبَيِّنَاتِ وَالْهُدَىٰ مِن بَعْدِ مَا بَيَّنَّاهُ لِلنَّاسِ فِي الْكِتَابِ ۙ أُولَٰئِكَ يَلْعَنُهُمُ اللَّهُ وَيَلْعَنُهُمُ اللَّاعِنُونَ (159) إِلَّا الَّذِينَ تَابُوا وَأَصْلَحُوا وَبَيَّنُوا فَأُولَٰئِكَ أَتُوبُ عَلَيْهِمْ ۚ وَأَنَا التَّوَّابُ الرَّحِيمُ (160) إِنَّ الَّذِينَ كَفَرُوا وَمَاتُوا وَهُمْ كُفَّارٌ أُولَٰئِكَ عَلَيْهِمْ لَعْنَةُ اللَّهِ وَالْمَلَائِكَةِ وَالنَّاسِ أَجْمَعِينَ (161) خَالِدِينَ فِيهَا ۖ لَا يُخَفَّفُ عَنْهُمُ الْعَذَابُ وَلَا هُمْ يُنظَرُونَ (162) وَإِلَٰهُكُمْ إِلَٰهٌ وَاحِدٌ ۖ لَّا إِلَٰهَ إِلَّا هُوَ الرَّحْمَٰنُ الرَّحِيمُ (163)} صدق الله العظيم [البقرة].
{كسانى را كه دلايل روشن و هدايت‌كننده ما را، پس از آنكه در كتاب براى مردم بيانشان كرده‌ايم، كتمان مى‌كنند هم خدا لعنت مى كند و هم ديگر لعنت‌كنندگان. (۱۵۹) مگر آنها كه توبه كردند و به صلاح آمدند و آنچه پنهان داشته بودند آشكار ساختند، كه توبه‌شان را مى‌پذيرم و من توبه‌پذير و مهربانم. (۱۶۰) بر آنان كه كافر بودند و در كافرى مُردند لعنت خدا و فرشتگان و همه مردم باد. (۱۶۱) جاودانه در لعنتند و در عذابشان تخفيف داده نشود و لحظه‌اى مهلتشان ندهند. (۱۶۲) خداى شما خدايى است يكتا. خدايى جز او نيست بخشاينده و مهربان. (۱۶۳)}
خدایا ابلاغ کردم؛ خداوندا شاهد باش و کافی است تا خدا میان من و شما و انصار پیشگام برگزیده در دوران گفتگو قبل از ظهور شاهد باشد؛ و کسی که خداوند نوری برای او قرار ندهد؛ نوری نخواهد داشت.
دوران گفتگو قبل از ظهور در حال اتمام است؛ پروردگارا بین من و شیاطین جن و انس از هر جنسی به حق فتح و گشایش قرار ده که تو خیر الفاتحینی و غیر اینها باقی را- از جن و انس و از هر جنس و گونه‌ای- هدایت فرما که تو نسبت به بندگانت خبیر و بصیری.
بر تبلیغ این بیان به شکل متمرکز برای تمام مردم عالم تمرکز شود.
وسلامٌ على المرسلين والحمد لله ربّ العالمين..
خليفة الله وعبده الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.

اقتباس المشاركة: 266769 من الموضوع: تحذير البشير والنذير المهديّ المنتظَر من تحقيق التأويل على الواقع الحقيقي لقول الله تعالى: إِن نَّشَأْ نُنَزِّلْ عَلَيْهِم مِّنَ السَّمَاءِ آيَةً فَظَلَّتْ أَعْنَاقُهُمْ لَهَا خَاضِعِين


Español Deutsh Italiano Melayu Türk Français فارسیEnglish


[ لمتابعة رابط المشاركــــــــة الأصليّة للبيان ]
الإمام ناصر محمد اليماني
17 - ذو القعدة - 1438 هـ
09 – 08 – 2017 مـ
08:31 صباحاً
( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )
___________________


تحذير البشير والنذير المهديّ المنتظَر من تحقيق التأويل على الواقع الحقيقي لقول الله تعالى:
{إِن نَّشَأْ نُنَزِّلْ عَلَيْهِم مِّنَ السَّمَاءِ آيَةً فَظَلَّتْ أَعْنَاقُهُمْ لَهَا خَاضِعِينَ} ..
_______________

بسم الله الرحمن الرحيم، لا إله إلا هو ربّ السماوات والأرض وما بينهما وربّ العرش العظيم، والصلاة والسلام على كافة أنبياء الله ورسله الأوّلين ومن ذرّية إسماعيل وإسحاق لا نفرّق بين أحدٍ من رسله ونحن له مسلمون، أمّا بعد..

يا أيّها الناس إنّي الإمام المهديّ المنتظَر ناصر محمد اليماني اصطفاني الله ربّي وربّكم خليفةً في الأرض فأطيعوا أمري أجمعين وادخلوا في السِّلم كافةً لتحقيق التعايش السّلمي بين الإنسان وأخيه الإنسان ولا تفسدوا في الأرض إني لكم نذيرٌ مبينٌ، فكفى فساداً في الأرض وظلماً وسفك الدّم المحرم على الإنسان؛ أن يسفك دم أخيه الإنسان عدواناً وظلماً إلا من اعتدى عليكم وعلى أرضكم ودياركم ومقدّساتكم وحاربكم في دينكم فوجب عليكم الدفاع عن أنفسكم وأرضكم ودياركم ومقدّساتكم كمثل بيت الله الحرام المسجد الأقصى.

ويا معشر أولياء بيت الله المعظم المسجد الحرام بمكة من آل سعود، فلتعلموا أنّ حرمة المسجد الحرام عند الله كحرمة المسجد الأقصى، وحتى يعلمَ المسلمون أنّ حرمة المسجد الأقصى عند الله كمثل حرمة المسجد الحرام، وفي ذلك تكمن حكمة الله في بادئ الإسراء أمره لجبريل عليه الصلاة والسلام أن يسري بمحمدٍ رسول الله صلى الله عليه وسلم من المسجد الحرام إلى المسجد الأقصى فمن ثمّ إلى سدرة المنتهى، وفي ذلك لتأكيدٌ على تساوي حرمات الله بين الحرمين المسجد الحرام والمسجد الأقصى. تصديقاً لقول الله تعالى:
{سُبْحَانَ الَّذِي أَسْرَى بِعَبْدِهِ لَيْلاً مِّنَ المَسْجِدِ الحَرَامِ إِلَى المَسْجِدِ الأَقْصَى الَّذِي بَارَكْنَا حَوْلَهُ}
صدق الله العظيم [الإسراء:1].

فهل ترضون يا ملوك وأمراء وزعماء المسلمين أن يهدم الصهاينة بيت الله الحرام المسجد الأقصى وأنتم تعلمون؟ فلا أنتم استجبتم لدعوة النفير العسكريّ القتاليّ للدفاع عن بيت الله المعظّم المسجد الأقصى ولا أنتم سوف تسمحون لشعوب المسلمين بالمسير بسلاحهم من دويلاتكم للدفاع عن بيت الله المعظّم المسجد الأقصى! فلا أنتم تريدون الجهاد بجيوشكم العسكريّة ولا أنتم سوف تسمحون لمن أراد من المسلمين أن يذهب بسلاحه للدفاع عن بيت الله المعظّم المسجد الأقصى!!! فإن كنتم تخافوا من أشرّ الدواب دونالد ترامب فمن يجِركم من الله شديد العقاب الذي سوف ينتقم من أعدائه ومنكم، ولن ينصركم ترامب من عذاب الله ولا يستطيعُ وأولياؤه أن ينصروا أنفسهم، فاعلموا أنّ الله شديد العقاب.

وأمّا سبب صمتكم عن إعلان الموقف العسكريّ للدفاع عن بيت الله المعظم المسجد الأقصى وذلك بسبب اتّفاقكم السريّ مع زعيم الإرهاب دونالد ترامب، وأبشّره وأولياءه بعذابٍ أليمٍ جوّاً وبرّاً وبحراً، وأبشّر من كان معه قلباً وقالباً من العجم والعرب ببأسٍ من الله شديدِ العقاب، وكذلك أبشّر الذين أطاعوا ترامب تقاةَ شرّه من زعماء المسلمين العرب والعجم، وأبشّر كافة الكافرين المعرضين عن داعي الله إلى إتّباع رضوانه وسبل السلام على بصيرةٍ من ربّه البيان الحقّ للقرآن العظيم رسالة الله إلى العالمين بلسانٍ عربيٍّ مبينٍ.

وما جئتكم بدينٍ جديدٍ؛ بل نفصّل لكم البيان الحقّ للقرآن المجيد ونهديكم بنوره إلى صراط العزيز الحميد، فلكم حذّرتكم ولكم أنذرتكم وقلت لكم يا معشر البشر لقد أدركت الشمس القمر فولد الهلال من قبل الكسوف فاجتمعت به الشمس وقد هو هلال كما سوف يحدث في هلال ذي الحجّة لعامكم هذا 1438، وبرغم خسوف القمر في ذي القعدة لعامكم هذا في ليلة السادس عشر بسبب زيادة الخلل الفلكيّ، والحمد لله الذي شهد منكم من شهد برؤية هلال المستحيل بحسب معيار (عوده) بالمنطقة العربيّة، وعلمتم أنّ غرّة ذي القعدة الشرعيّة هي حقاً ليلة الإثنين واكتمل البدر الأحمر ليلة نصف شهر ذي القعدة معلناً إشارة الخطر، وليلة النصف من الشهر بعد غروب شمس يوم الأحد ليلة الإثنين. وكذلك رأيتم خسوف القمر النذير الآخر حدث ليلة السادس عشر من شهر ذي القعدة يا من قعدتم عن الجهاد في سبيل الله حرصاً على ملككم ولسوف تعلمون البيان الحقّ لقول الله تعالى:
{قُلْ اللَّهُمَّ مَالِكَ الْمُلْكِ تُؤْتِي الْمُلْكَ مَنْ تَشَاءُ وَتَنْزِعُ الْمُلْكَ مِمَّنْ تَشَاءُ وَتُعِزُّ مَنْ تَشَاءُ وَتُذِلُّ مَنْ تَشَاءُ بِيَدِكَ الْخَيْرُ إِنَّكَ عَلَى كُلِّ شَيْءٍ قَدِيرٌ} صدق الله العظيم [آل عمران:26]، ويرونه بعيداً ونراه قريباً بإذن الله الواحد القهّار.

ولا نزال نذكّر الأنصار بأمر ربّهم في محكم الذكر في قول الله تعالى:
{قُلْ هُوَ الَّذِي أَنشَأَكُمْ وَجَعَلَ لَكُمُ السَّمْعَ وَالْأَبْصَارَ وَالْأَفْئِدَةَ ۖ قَلِيلًا مَّا تَشْكُرُونَ (23) قُلْ هُوَ الَّذِي ذَرَأَكُمْ فِي الْأَرْضِ وَإِلَيْهِ تُحْشَرُونَ (24) وَيَقُولُونَ مَتَىٰ هَٰذَا الْوَعْدُ إِن كُنتُمْ صَادِقِينَ (25) قُلْ إِنَّمَا الْعِلْمُ عِندَ اللَّهِ وَإِنَّمَا أَنَا نَذِيرٌ مُّبِينٌ (26)} صدق الله العظيم [الملك]، غير أني الإمام المهديّ المنتظَر ناصر محمد اليماني أتجرأ أن أفتي بالحقّ أنّ العذاب في عصري وعصركم ليُظهر الله بعذابه خليفته في الأرض على الناس أجمعين في ليلةٍ وهم صاغرون؛ المتكبرون عن داعي الحقّ من ربهم صغاراً عند الله؛ المعرضون عنه، ولن يجدوا لهم من دون الله ولياً ولا نصيراً ولسوف تعلمون.

ربّ اِفتحْ بين المهديّ المنتظَر ناصر محمد وشياطين البشر الذين ساءهم بعثَ المهديّ المنتظَر ناصر محمد اليماني وأنت خير الفاتحين وأسرع الحاسبين، اللهم واهدِ ما دون ذلك في العالمين، ووعدك الحقّ وأنت أرحم الراحمين، وسلامٌ على المُرسلين والحمد لله ربّ العالمين.

وربّما يودّ أحد أحبتي الأنصار السابقين الأخيار في عصر الحوار من قبل الظهور أن يقول: "يا إمامي، لماذا لم تنزل بياناً في هلال ذي القعدة برغم أهميته؟". فمن ثم نردّ على السائلين وأقول: لم أقم بتنزيل البيان لهلال ذي القعدة من قبل دخول شهر ذي القعدة كوني لو أنزلته لما شهد برؤية هلال ذي القعدة أحدٌ من الدول العربيّة مهما كان عدد شهداء رؤية هلال ذي القعدة بعد غروب شمس يوم الأحد ليلة الإثنين برغم أنهم ليعلمون أنّ غرّة شوال الحقيقية التي أدركت فيها الشمس القمر هي ليلة السبت والأحد هو المتمِم لشهر شوال وليلة الإثنين بعد غروب شمس يوم الأحد هي ليلة غرّة ذي القعدة، ولذلك شاهدَ من شاهدَ هلالَ ذي القعدة بعد غروب شمس الأحد ليلة الإثنين.

ويا أيّها العالم الفلكي العالمي (محمد عوده) لسوف نفتيك عن سبب رؤية هلال ذي القعدة في دولٍ عربيّةٍ برغم قلّة إضاءته حسب علمك الفلكيّ الفيزيائيّ، وذلك كون هلال ذي القعدة لم تعد نقطة ميلاده حسب ما كنتم تعلمون بل من قبل خط الاستقامة، كون الشمس أدركت القمر فولد الهلال من قبل الاستقامة فاجتمعت به الشمس وقد هو هلال وذلك بسبب دخول البشر في الإدراكات الكبرى، وبكل سهولةٍ ويسرٍ يتبيّن لكم حقيقة أنّ الشمس حقاً أدركت القمر فولد الهلال من قبل نقطة الاستقامة فيكتشف ذلك الناس العوام الذين لا يفقهون في علوم الفلك شيئاً، كون أصحاب الرؤية الشرعيّة ثبت لديهم رؤية هلال ذي القعدة بعد غروب شمس يوم الأحد نهاية شوال، وفعلاً جاء البرهان المبين فوجدوا اكتمال دائرة وجه القمر بعد غروب شمس الأحد ليلة الإثنين، ولكن تفاجأ العوام من الناس فقط بخسوف القمر ليلة الثلاثاء ليلة السادس عشر من شهر ذي القعدة.

ويا للعجب يا معشر علماء المسلمين في العرب فكيف إنّكم لتعلمون علم اليقين أنّ خسوف القمر حدث ليلة الثلاثاء فرأيتموه رأي العين المجردة من أي تلسكوبٍ ورغم ذلك لا أجد أحدكم يتقي الله فيقول حدث الخسوف القمري لشهر ذي القعدة ليلة الثلاثاء ليلة السادس عشر من شهر ذي القعدة! بل نجدكم تقولون يوم الإثنين برغم أنّ يوم الإثنين قد مضى وانقضى بغروب شمسه بتاريخ أمّ القرى ومن حولها من دول الشرق الأوسط وحدث الخسوف ليلة الثلاثاء، فرغم ذلك يقول علماء الفلك خسف القمر يوم الإثنين!! قاتلكم الله أنّا تؤفكون. أم إنكم تستخفون بعقول الناس؟ أم إنّكم أولياء الشياطين الذين تأخذهم العزّة بالإثم من بعد ما استيقنت آية الإدراك أنفسُكم؟ أم إنّكم من الذين يدخلون البيوت من ظهورها فيحسبون الليلة من منتصفها؟ فإذا كنتم صادقين فلا تفطروا في أيام صيام رمضان إلا الساعة الثانية عشر ليلاً كونكم سوف تصومون من الفجر، فهل تنقضي ليلة الصيام بغروب شمس يومها أم تنقضي ليلة الصيام في منتصف الليلة الأخرى؟ فيا للعجب فكيف تجعلون لليوم ليلتين نصفٌ من الليلة الماضية ونصفٌ من الليلة التي تليها! أليست منازل ليالي الحساب للأهلّة في الكتاب تبدأ من غروب شمس آخر يومٍ في الشهر السابق فيبدأ الحساب من غروب الشمس، وكذلك منازل الأهلّة للحساب؟ فكيف تُدخلون ليلةً في ليلةٍ فتجعلون للنهار اليوم الواحد ليلتين نصفٌ من الليلة الماضية ونصفٌ من الليلة التي تليها؟ فهذا مخالفٌ للحساب في كتاب الله يا من اتّبعتم ملّة المعرضين من أهل الكتاب ولم تتقوا الله في المسلمين الذين أكثرهم كالأنعام لا يستخدمون عقولهم شيئاً.

وأخّرتُ تنزيل البيان لكي أنظر هل يجادلونكم حتى آتي فأحكم بينكم فانتظرت فهل سوف يقولون لكم: "ألم تثبت رؤية هلال ذي القعدة بعد غروب شمس الأحد ليلة الإثنين فاكتمل بدر شهر ذي القعدة بعد غروب شمس الأحد ليلة الإثنين من قبل الاستقامة مع الشمس ثم اجتمع القمر والأرض والشمس من بعد ليلة البدر كون ليلة تمام البدر بعد غروب شمس الأحد ليلة الإثنين فاجتمع بالشمس من بعد ذلك في ليلة السادس عشر ليلة الثلاثاء". ألا والله لم تعد لأيّ إنسانٍ عاميٍّ الحجّة كونهم ليعلمون أنّ خسوف القمر إذا حدث فدائماً يكون حدوثه ليلة النصف من الشهر القمريّ وليس قبل ليلة النصف كما حدث من قبل في الإدراك الأصغر وليس بعد ليلة النصف، فلا جدال بين اثنين في ذلك.

والسؤال الذي يطرح نفسه: يا أهل مصر، ألم تشهدوا رؤية هلال ذي القعدة بعد غروب شمس الأحد ليلة الإثنين؟ فحتماً ليلة النصف تبدأ بنهاية غروب شمس يوم الأحد وتنتهي بغروب شمس يوم الإثنين فمن ثم تدخل منزلة ليلة السادس عشر من شهر ذي القعدة ليلة الثلاثاء فحدث فيها اجتماع الشمس والأرض والقمر من بعد إبدار القمر كون ليلة بدر التمام ليلة النصف من الشهر وهي تبدأ بنهاية غروب شمس يوم الأحد فتبدأ منزلة ليلة النصف لشهر ذي القعدة ليلة الإثنين فتنتهي ليلة النصف بغروب شمس الإثنين فبدأت منزلة ليلة السادس عشر وهي ليلة الثلاثاء التي حدث فيها خسوفٌ قمريٌّ فصلّيتم صلاة الخسوف ليلة الثلاثاء. والسؤال الذي يطرح نفسه لكل إنسانٍ عاقلٍ:
فهل صلّيتم يا معشر عرب الشرق الأوسط صلاة الخسوف ليلة الإثنين أم ليلة الثلاثاء؟ أفلا تعقلون! فإلى متى يستخفّ بعقولكم علماء الفلك الذين أخذتهم العزّة بالإثم من بعد ما تبيّن لهم الحقّ بسلطان العلم أنه حقاً أدركت الشمس القمر فولد الهلال من قبل الكسوف فاجتمعت به الشمس وقد هو هلال.

وأبشّر علماء الفلك الذين أخذتهم العزّة بالإثم من بعد ما تبيّنت لهم آية الإدراك بسلطان العلم فأخفوها فأبشّرهم بعذابٍ أليمٍ قريبٍ جداً، ولن يجدوا لهم من دون الله وليّاً ولا نصيراً إلا الذين تابوا وبيّنوا من قبل حدث العذاب فأولئك يتوب الله عليهم وهو التواب الرحيم. تصديقاً لقول الله تعالى:
{إِنَّ الَّذِينَ يَكْتُمُونَ مَا أَنزَلْنَا مِنَ الْبَيِّنَاتِ وَالْهُدَىٰ مِن بَعْدِ مَا بَيَّنَّاهُ لِلنَّاسِ فِي الْكِتَابِ ۙ أُولَٰئِكَ يَلْعَنُهُمُ اللَّهُ وَيَلْعَنُهُمُ اللَّاعِنُونَ (159) إِلَّا الَّذِينَ تَابُوا وَأَصْلَحُوا وَبَيَّنُوا فَأُولَٰئِكَ أَتُوبُ عَلَيْهِمْ ۚ وَأَنَا التَّوَّابُ الرَّحِيمُ (160) إِنَّ الَّذِينَ كَفَرُوا وَمَاتُوا وَهُمْ كُفَّارٌ أُولَٰئِكَ عَلَيْهِمْ لَعْنَةُ اللَّهِ وَالْمَلَائِكَةِ وَالنَّاسِ أَجْمَعِينَ (161) خَالِدِينَ فِيهَا ۖ لَا يُخَفَّفُ عَنْهُمُ الْعَذَابُ وَلَا هُمْ يُنظَرُونَ (162) وَإِلَٰهُكُمْ إِلَٰهٌ وَاحِدٌ ۖ لَّا إِلَٰهَ إِلَّا هُوَ الرَّحْمَٰنُ الرَّحِيمُ (163)} صدق الله العظيم [البقرة].

اللهم قد بلغت اللهم فاشهد، وكفى بالله شهيداً بيني وبينكم والأنصار السابقين الأخيار في عصر الحوار من قبل الظهور، ومن لم يجعل الله له نوراً فما لهُ من نورٍ.

وأوشك أن ينقضي عصر الحوار من قبل الظهور، ربّ افتح بيني وبين شياطين الجنّ والإنس ومن كلّ جنسٍ بالحقّ وأنت خير الفاتحين وأهدِ ما دون ذلك من الجنّ والإنس ومن كل جنسٍ إنك بعبادك خبيرٌ بصيرٌ.

فليتمّ التركيز على تبليغ هذا البيان بشكلٍّ مركّزٍ للعالمين .

وسلامٌ على المرسلين والحمد لله ربّ العالمين..
خليفة الله وعبده الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.
___________