الإمام ناصر محمد اليماني
20 - 04 - 1437 هـ
30 - 01 - 2016 مـ

فرمان امام مهدی ناصر محمد یمانی به تمام انصار پیشگام برگزیده در عصر گفت‌وگو قبل از ظهور.

بسم الله الرحمن الرحيم، والصلاة والسلام على كافة الأنبياء والمرسلين من أوّلهم إلى خاتمهم محمد رسول الله صلى الله عليهم وآلهم وجميع المؤمنين، وأسلّم تسليماً، أمّا بعد..

سلام و رحمت و برکات خداوند بر انصارعزیز پیشگام برگزیده در عصر گفت‌وگو قبل از ظهور در تمام کشورها، عزیزان من! مهدی منتظر راضی نیست انصار خود را در معرض خطر قرار دهد و با توجه به وضعیت امنیتی که کشورهای عربی و اسلامی درگیر آن هستند، آنها را به خاطر مراقبت از امنیت خود ملامت نمی‌کنیم.
عزیزان من، پخش اعلامیه در خیابان‌ها باعث شبهاتی می‌شود که شما به آن نیازی ندارید. بلکه والله اگر فقط آیات قرآن را چاپ کرده و به صورت جزوات نوشتاری در خیابان‌ها و مجامع عمومی پخش کنید، از نظر احزاب حاکم در آن دولت، مشکوک خواهید بود! درحالی‌که با وجود وسایل زیاد تبلیغی و امن دیگری که به‌جای پخش اعلامیه در خیابان‌ها در اختیار است، نیازی ندارید که خود را در معرض شک و شبهه قرار دهید.
بله ما به شما امر کرده‌ایم از هر وسیله‌ای و از هر راهی که می‌توانید تبلیغ کنید ولی به‌شرطی که خطری برایتان نداشته باشد؛ چون تمام انصار برای ما مهم هستند و نگران آنها هستیم و نمی‌خواهیم کاری کنید که مورد شک واقع شوید، به‌خصوص در کوران جنگ احزاب و گروه‌ها بر سر رسیدن به حکومت و سلطه.
عزیزان من، از نظرعقل و منطق به محض اینکه ببینند عده‌ای در حال پخش اعلامیه در خیابان‌ها و مجامع عمومی هستند، حتماً از این حرکت ترسیده و پخش‌کنندگان را قبل از خواندن اعلامیه‌ها دستگیر می‌کنند و بعد از آن تحقیقات امنیتیآغاز می‌شود چون این روش روتین امنیتی دولت‌هاست.

و حقیقتاً من حوثی‌ها را به خاطر دستگیر کردن گروهی از انصار که در خیابان‌ها اعلامیه پخش می‌کردند ملامت نمی‌کنم، علتعدم ملامت آنها این است که در صنعا و دیگر استان‌ها در شرایط امنیتی بدی قرار دارند و وقتی می‌بینند کسانی مشغول پخش اعلامیه در خیابان‌ها هستند به آنها مشکوک می‌شوند و حتماً از آنها تحقیق می‌کنند این عملی روتین است و سپس آنها را آزاد خواهند کرد، چون حوثی‌ها می‌دانند امام ناصر محمد یمانی با هیچ‌یک از احزاب کاری ندارد [وهوادارهیچ‌یک از احزاب نیست] نه من و نه تمام انصارم. تصدیقِ فرموده‌ی خداوند تعالی:
{
إِنَّ الَّذِينَ فَرَّقُوا دِينَهُمْ وَكَانُوا شِيَعًا لَّسْتَ مِنْهُمْ فِي شَيْءٍ ۚ إِنَّمَا أَمْرُهُمْ إِلَى اللَّهِ ثُمَّ يُنَبِّئُهُم بِمَا كَانُوا يَفْعَلُونَ ‎﴿١٥٩﴾‏} صدق الله العظيم [الأنعام].
و بنابراین شایسته امام مهدی ناصر محمد یمانی نیست که به هیچ‌یک از احزاب مذهبی یا سیاسی بپیوندد بلکه ما از تمام احزاب سیاسی و دینی دعوت می‌کنیم به حکمیت بر اساس کتاب خداوند قرآن عظیم گردن نهند تا در تمام موارد اختلافات دینی میانشان حکم کنیم تا به این وسیله صفوف مسلمانان را متحد ساخته و به اذن خداوند همگی را در یک امت واحد گرد آوریم که در مسیر هدایت و بر راه راست [صراط مستقیم] و پیرو کتاب خداوند قرآن عظیم و سنت حق نبوی که برخلاف آیات محکم کتاب نیست، باشند تا به این ترتیب تعدد مذهبی و سیاسی را که اسلام و مسلمانان را نابود کرده و باعث ضعف و از بین رفتن شوکت و قدرتشان شده است، خاتمه دهیم. به همین دلیل است که خداوند تعدد حزبی را در دین واحد خود [ که تمام رسولان آن را آورده‌اند] یعنی اسلام بر شما حرام کرده است. تا به این ترتیب بتوانیم مانع ریختن خون مسلمانان شویم. ما تمام عالمیان را به‌سوی بصیرتی که خداوند فرستاده است یعنی قرآن عظیم دعوت کرده و برای برقراری صلح جهانی در میان تمام ملت‌ها و تحقق زندگی مسالمت‌آمیز مسلمانان و کافران در کنار هم تلاش می‌کنیم چرا که هیج اجباری در دین نیست. تصدیقِ فرموده‌ی خداوند تعالی:
{
وَقُلِ الْحَقُّ مِن رَّبِّكُمْ ۖ فَمَن شَاءَ فَلْيُؤْمِن وَمَن شَاءَ فَلْيَكْفُرْ ۚ إِنَّا أَعْتَدْنَا لِلظَّالِمِينَ نَارًا أَحَاطَ بِهِمْ سُرَادِقُهَا ۚ وَإِن يَسْتَغِيثُوا يُغَاثُوا بِمَاءٍ كَالْمُهْلِ يَشْوِي الْوُجُوهَ ۚ بِئْسَ الشَّرَابُ وَسَاءَتْ مُرْتَفَقًا ‎﴿٢٩﴾‏} صدق الله العظيم [الكهف].
چون وظیفه ما ابلاغ است و حسابرسی با خداوند.. و به همین خاطر بهشت و جهنم را مقرر فرموده است . تصدیقِ فرموده‌ی خداوند تعالی:
{
وَإِن مَّا نُرِيَنَّكَ بَعْضَ الَّذِي نَعِدُهُمْ أَوْ نَتَوَفَّيَنَّكَ فَإِنَّمَا عَلَيْكَ الْبَلَاغُ وَعَلَيْنَا الْحِسَابُ ‎﴿٤٠﴾‏} صدق الله العظيم [الرعد].
تصدیقِ فرموده‌ی خداوند تعالی:
{
لَا إِكْرَاهَ فِي الدِّينِ ۖ قَد تَّبَيَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَيِّ ۚ فَمَن يَكْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَيُؤْمِن بِاللَّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَكَ بِالْعُرْوَةِ الْوُثْقَىٰ لَا انفِصَامَ لَهَا ۗ وَاللَّهُ سَمِيعٌ عَلِيمٌ ‎﴿٢٥٦﴾‏} صدق الله العظيم [البقرة].
در هر حال؛ ما از انصار نمی‌خواهیم خود را در موقعیتی قرار دهند که شک برانگیز باشد؛ آنها نیازی به این ندارند که اعلامیه پخش کنند به‌خصوص در شرایط امنیتی موجود و در دورانی که احزاب در کشورهای مختلف اسلامی و عربی درگیر جنگ هستند و همین‌طور در کشورهایی که گرفتار گروه‌های تروریستی هستند
. من همان فرمانی را به شما می‌دهم که خداوند به من داده است. انتشار دعوت من از راه اینترنت جهانی است و پروردگارم حکیم‌تر و داناتر است. شما می‌توانید در تمام پایگاه‌های اسلامی و غیره و صفحات اجتماعی و فیس‌بوک و واتساپ تبلیغ کنید و اکثر مردم وارد فیس‌بوک و واتساپ و به‌صورت عام اینترنت می‌شوند مگر عده کمی.
اما در مورد بیانات چاپی و اعلامیه‌ها، به شما دستور می‌دهیم از پخش آنها در مجامع عمومی و خیابان‌ها پرهیز کنید؛ بلکه تنها آنها را میان خانواده و دوستان و افراد مورد اعتمادتان پخش نمایید. اما در خیابان‌‌ها و مجامع عمومی باعث می‌شوید به شما مشکوک شوند و تمام احزاب با پخش اعلامیه چنین برداشت می‌کنند که پشت آن حرکات و انقلاب بر ضد آنها نهفته است. برای همین ما حوثی‌ها را ملامت نمی‌کنیم که پخش‌کنندگان اعلامیه‌های حاوی بیانات را دستگیر کرده‌اند چون به آنها مشکوک شده‌اند با اینکه حوثی‌ها و تمام احزاب از دعوت امام ناصر محمد یمانی آگاهند ونه با ما می‌جنگند و نه ما را یاری می‌کنند. اصلاحیون هم از دعوت امام ناصر محمد یمانی باخبرند و نه با ما می‌جنگند و نه یاریمان می‌کنند. تمام احزاب از دعوت امام ناصر محمد یمانی باخبرند و هیچ‌یک احزاب سیاسی یا مذهبی با ما نمی‌جنگند چون می‌دانند دعوت ما خطری ندارد و تنها دعوت به‌سوی صلح و دوستی میان مسلمانان است و می‌دانند ما به هیچ یک از احزاب مسلمانان وابسته نیستیم. ما را با هیچ‌یک از آنها [چه احزاب سیاسی وچه مذهبی] کاری نیست؛ بلکه دعوت ما بر اساس نفی تعدد مذهبی و حزبی در دین خدا بوده و تلاش می‌کنیم بین تمام مسلمانان صلح برقرار شود. ما به‌زودی بیانی فراگیر و شامل خطاب به تمام رهبران احزاب مذهبی و سیاسی و تمام پادشاهان و رؤسای دول صادر خواهیم کرد و در برابر همه آنها به حق حجت اقامه خواهیم نمود و در راه خدا از هیچ سرزنشی نمی‌هراسیم. ، وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..
امر می‌کنیم این بیان در قسمت عمومی پایگاه گذاشته شود تا تمام حق‌جویان از آن باخبر شوند
أخوكم الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.