الإمام ناصر محمد اليماني
17 - ذو القعدة - 1438 هـ
09 – 08 – 2017 مـ

18-مرداد ماه-1396ه.ش.
08:31 صبح
( برحسب تقویم رسمی ام القری)

مبشر و منذر مهدی منتظر، در مورد تحقق تأویل فرموده خداوند تعالی درعالم واقعیات هشدار می‌دهد:
{إِن نَّشَأْ نُنَزِّلْ عَلَيْهِم مِّنَ السَّمَاءِ آيَةً فَظَلَّتْ أَعْنَاقُهُمْ لَهَا خَاضِعِينَ} صدق الله العظیم
بسم الله الرحمن الرحيم، لا إله إلا هو ربّ السماوات والأرض وما بينهما وربّ العرش العظيم، والصلاة والسلام على كافة أنبياء الله ورسله الأوّلين ومن ذرّية إسماعيل وإسحاق لا نفرّق بين أحدٍ من رسله ونحن له مسلمون، أمّا بعد..
ای مردم من امام مهدی منتظر ناصر محمد یمانی از جانب پروردگار من و شما برگزیده شده و خلیفه او در زمین هستم؛ همگی از فرمان من اطاعت کرده و از در صلح درآیید تا انسان‌ّها با برادران انسان‌شان زندگی مسالمت آمیزی داشته باشند و در زمین فساد نکنید؛ من آشکارا به شما هشدار می‌دهم. فساد در زمین وظلم بس است؛ خونریزی بر انسان حرام است؛ این که انسانی خون برادرش را از روی ظلم و دشمنی بر زمین بریزد حرام است مگر این که مورد تعدی قرار بگیرید و به زمین و دیار و مقدسات‌تان تعدی شود و به جنگ دین‌تان بیایند که در این جا بر شما واجب است از خود و زمین و دیار و مقدسات‌تان دفاع کنید؛ مثل بیت الله الحرام مسجد الأقصی.
ای جماعت آل سعود که اولیای بیت الله المعظم مسجد الحرام در مکه مکرمه هستید؛ بدانید حرمت مسجد الحرام نزد خدا مانند حرمت مسجد الأقصی است . برای این که مسلمانان بدانند حرمت مسجد الأقصی در نزد خداوند مانند حرمت مسجد الحرام است؛ درابتدای الإسراء خداوند به جبریل عليه الصلاة والسلام فرمان داد محمد رسول الله صلى الله عليه وسلم را از المسجد الحرام به المسجد الأقصى ببرد سپس به سوی سدرة المنتهی سیر دهد و در این فرمان حکمت خداوند نهفته بود- تا مسلمانان از اهمیت مسجد الأقصی باخبر شوند- در حقیقت این تأکیدی بر این موضوع است که مسجد الحرام و مسجد الأقصی از نظر حرمت نزد خدا یکسان هستند. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{سُبْحَانَ الَّذِي أَسْرَى بِعَبْدِهِ لَيْلاً مِّنَ المَسْجِدِ الحَرَامِ إِلَى المَسْجِدِ الأَقْصَى الَّذِي بَارَكْنَا حَوْلَهُ} صدق الله العظيم [الإسراء:۱].
ای پادشاهان و امیران و رهبران مسلمین؛ آیا راضی هستید صهیونیست‌ها بیت الله الحرام مسجد الأقصی را منهدم کنند آن هم درحالی که شما از این امر مطلعید؟ شما نه به دعوت برای اعلان جهاد نظامی و جنگ برای دفاع از بیت الله المعظم مسجد الأقصی پاسخ دادید! و نه به ملت‌های مسلمان اجازه می‌دهید برای دفاع از بیت الله المعظم مسجد الأقصی با اسلحه های خود حرکت کنند! و نه خودتان می‌خواهید با سپاهیان و نظامیان خود جهاد کند و نه به مسلمانانی که می‌خواهند با سلاح شخصی از بیت الله المعظم مسجد الأقصی دفاع کنند؛ اجازه می دهید شما از بدترین موجودات ، دونالد ترامپ می‌ترسید؛ اما چه کسی شما را از خداوند شدید العقاب نجات خواهد داد؛ خداوندی که از دشمنان خود و شما انتقام خواهد گرفت؛ ترامپ در برابر عذاب خداوند؛ یاور شما نخواهد بود؛ او و اولیایش به خودشان هم نمی‌توانند کمک کنند؛ بدانید که خداوند شدید العقاب است.
و اما دلیل سکوت شما و عدم اتخاذ موضع نظامی برای دفاع از بیت الله المعظم مسجد الأقصی توافق مخفیانه و سرّی شما با رهبر تروریست‌ها دونالد ترامپ است؛ من به او اولیایش بشارت عذاب دردناکی را می‌دهم که از آسمان و خشکی و دریا بر آنان فرود خواهد آمد؛ من به همه کسانی که دل و جان‌شان همراه اوست -عرب و عجم- بشارت عذاب شدید خداوند شدید العقاب را می‌دهم؛ به رهبران عرب و عجم مسلمین که ازترس شرّ ترامپ از او اطاعت کردند هم؛ همین بشارت را می‌دهم؛ من به تمام کافرانی که از کسی رومی‌گردانند که همگان را به سوی خداوند و پیروی از رضوان الهی و راه صلح و سلامی دعوت می‌کند؛ دعوتی که بر اساس بصیرت آمده از نزد پروردگارش است وقرآن عظیم رساله خدا برای تمام مردم عالم به زبان عربی مبین را برای‌شان به حق بیان می‌کند؛ هم بشارت-عذاب دردناک- را می‌دهم.
من دین جدیدی برایتان نیاورده‌ام؛ بلکه بیان حق قرآن مجید را برایتان به تفصیل می‌اورم و با نور ان شما را به راه خداوند عزیز و حمید هدایت می‌کنم؛ چقدر به شما هشدار دادم و انذارتان کردم و گفتم ای مردم؛ بدانید خورشید به ماه رسیده و ادراک رخ داده و هلال قبل از کسوف متولد گردیده و خورشید با هلال ماه اجتماع و اقتران پیدا کرده است. کما این که این اتفاق در هلال ذدی الحجه امسال-۱۴۳۸- هم رخ خواهد داد و به علت شدت یافتن اختلال فلکی؛ در ذی القعده امسال در شب شانزدهم ماه گرفتگی رخ داد؛ و الحمدلله کسی از شما که هلال را دیده؛ شاهد هلالی بوده که از نظر شاخص "عوده" ( از شاخص های رویت پذیری اهله ) دیدن آن در منطقه عربی غیرممکن بوده است و دانستید که آغاز شرعی ذی القعده به حق شب دوشنبه بوده است وماه در نیمه ذی القعده بدر شد در حالی که قرمز رنگ بود تا اعلان خطری باشد و شب نیمه ماه بعد ازغروب آفتاب یک شنبه و شب دوشنبه بود. هم چنین ماه گرفتگی که انذار دیگری بود را هم دیدید که شب شانزدهم ذی القعده رخ داد؛ ای کسانی که از حرص حفظ حکومت‌تان از جهاد در راه خدا خودداری کرده و برجای خود نشسته‌اید؛ بیان حق این فرموده خداوند تعالی را خواهید دانست که می‌فرماید:
{قُلِ اللَّهُمَّ مَالِكَ الْمُلْكِ تُؤْتِي الْمُلْكَ مَن تَشَاءُ وَتَنزِعُ الْمُلْكَ مِمَّن تَشَاءُ وَتُعِزُّ مَن تَشَاءُ وَتُذِلُّ مَن تَشَاءُ ۖ بِيَدِكَ الْخَيْرُ ۖ إِنَّكَ عَلَىٰ كُلِّ شَيْءٍ قَدِيرٌ ‎﴿٢٦﴾} صدق الله العظيم [آل عمران]،
شما آن را دور می‌بینید ولی ما آن را- به اذن خداوند واحد قهار- نزدیک می‌بینیم.
هم چنان به انصار فرمان پروردگارشان را که در آیات محکم ذکر آمده است یادآوری می‌کنیم؛ خداوند تعالی می‌فرماید:
{قُلْ هُوَ الَّذِي أَنشَأَكُمْ وَجَعَلَ لَكُمُ السَّمْعَ وَالْأَبْصَارَ وَالْأَفْئِدَةَ ۖ قَلِيلًا مَّا تَشْكُرُونَ ‎﴿٢٣﴾‏ قُلْ هُوَ الَّذِي ذَرَأَكُمْ فِي الْأَرْضِ وَإِلَيْهِ تُحْشَرُونَ ‎﴿٢٤﴾‏ وَيَقُولُونَ مَتَىٰ هَٰذَا الْوَعْدُ إِن كُنتُمْ صَادِقِينَ ‎﴿٢٥﴾‏ قُلْ إِنَّمَا الْعِلْمُ عِندَ اللَّهِ وَإِنَّمَا أَنَا نَذِيرٌ مُّبِينٌ ‎﴿٢٦﴾‏} صدق الله العظيم [الملك]،
فقط این که من امام مهدی منتظر ناصر محمد یمانی جرأت می‌کنم به حق فتوا دهم که این عذاب در دوران من و شما رخ می‌دهد و خداوند با عذاب خود در یک شب خلیفه خود را بر تمام مردم جهان غالب خواهد کرد در حالی که همگی خوار و ناتوانند؛ متکبرانی که از دعوت کننده حق پروردگارشان رو می‌گردانند، نزد خدا کوچک و حقیرند؛ و جز خداوند ولی و نصیری نخواهند یافت و این را خواهند فهمید...
پروردگارا بین مهدی منتظر ناصر محمد و شیاطین بشر که برانگیخته شدن مهدی منتظر ناصر محمد یمانی را خوش ندارند؛ گشایش و فتحی قرار ده که تو خیر الفاتحین و اسرع الحاسبینی. خداوند باقی مردم عالم را هدایت فرما و وعده تو حق است و تو ارحم الراحمینی وسلامٌ على المُرسلين والحمد لله ربّ العالمين.
شاید یکی از انصارعزیزم؛ انصار پیشگاه برگزیده در دوران گفتگو قبل از ظهور بخواهد بگوید:" ای امام من؛ چرا علی رغم اهمیت هلال ذی القعده؛ بیانی در مورد آن نفرستادید ؟" در پاسخ سؤال کنندگان می‌گویم: من قبل از دخول ماه ذی القعده در مورد آن بیانی ننوشتم چون اگر بیان را می‌نوشتم؛ هیچ یک از دولت‌های عربی اعلان نمی‌کردند هلال ذی القعده رؤیت شده است حال هر چقدر هم تعداد کسانی که هلال ذی القعده را بعد از غروب آفتاب یک شنبه و شب دوشنبه دیده بودند؛ زیاد باشند؛ با این که آنها می‌دانند آغاز واقعی ماه شوال که در آن خورشید به ماه رسیده و ادراک رخ داده بود شب شنبه است و یک شنبه متمم(روز سی‌ام) ماه شوال بود و شب دوشنبه بعد از غروب آفتاب یک شنبه شب آغاز ماه ذی القعده است و برای همین شاهدان هلال ذی القعده را بعد از غروب آفتاب یک شنبه و شب دوشنبه مشاهده کردند.
ای دانشمند بین المللی نجوم جناب محمد عوده؛ برایت فتوا خواهیم داد چرا هلال ذی القعده-علی رغم کم نور بودنش بر اساس دانش فیزیک نجومی- چرا در کشورهای عربی رؤیت شد. علت این است که نقطه میلاد هلال ذی القعده نه درجایی که شما معتقدید؛ بلکه قبل از خط استقامت- خطی که ماه و خورشید در یک راستا قرار می‌گیرند- بودچون خورشید به ماه رسیده و ادراک رخ داده و هلال قبل از در یک راستا قرار گرفتن خورشید و ماه؛ متولد شد و خورشید با هلال ماه اقتران پیدا کرد و علت این امر ورود بشر به مرحله رخ دادن ادراکات بزرگ است. به راحتی و با سهولت کامل حقیقت ادراک و رسیدن خورشید به ماه و تولد هلال قبل از خط استقامت برایتان روشن می‌شود؛ و افراد عامی که هیچ چیزی از علم نجوم نمی‌دانند این را کشف می‌کنند؛ چون کسانی که کار رؤیت شرعی هلال را انجام می‌دهند؛ برای‌شان ثابت شد که هلال ذی القعده بعد از غروب آفتاب یک شنبه در آخر شوال رؤیت شد و حال برهان آشکار از راه رسید و دیدند که بعد از غروب آفتاب روز یک شنبه و شب دوشنبه بدر ماه کامل شد ولی فقط مردم عامی از خسوف و ماه گرفتگی در شب سه شنبه که شب شانزدهم ذی القعده بود تعجب کردند.

ای عجب از علمای مسلمان عرب! چگونه است که شما به یقین می‌دانید شب سه شنبه ماه گرفتگی رخ داد و آن را با چشم خود و بدون تلسکوپ دیدید ولی نمی‌بینم هیچ یک از شما اعلان کنید خسوف ماه در ذی القعده شب سه شنبه که شب شانزدهم ذی القعده است؛ رخ داده! بلکه می‌بینیم می‌گویید روز دوشنبه؛ با این که روز دوشنبه بر حسب تاریخ ام القری و اطراف آن در کشورهای خاورمیانه، با غروب آفتاب؛ دیگر تمام شده و گذشته است و خسوف شب سه شنبه رخ داده؛ با این حال دانشمندان نجوم می‌گویند ماه روز دوشنبه گرفته است!! خدا شما را بکشد که این گونه از حق منحرف می‌شوید. یا مگر عقل مردم را دست کم گرفته و حقیر می‌شمارید؟ یا مگر اولیای شیاطین هستید که بعد از این که خودتان به نشانه ادراک یقین کردید؛غرور و تعصب شما را به گناه می‌کشاند؟ یا مگر از کسانی هستید که از پشت وارد خانه‌ها می‌شوند و شب را از نیمه آن آغاز می‌کنید؟(مترجم: یعنی ساعت دوازده شب را آغاز روز جدید می‌دانید). اگر راست می‌گویید؛ در روزهای رمضان روزه خود را باز نکنید تا ساعت دوازده شب شود؛ چون صبح روزه خواهید گرفت؛ آیا روز رمضان با غروب آفتاب آن تمام می‌شود یا با رسیدن نیمه شب بعدی؟ ای عجب؛ چگونه برای یک روز دو شب قایل می‌شوید؛ نصف آن مال شب قبل است و نصف آن مال شبی که به دنبال روز می‌آید! مگر بر اساس کتاب منازل اهله از غروب آفتاب آخرین روز ماه قبل محاسبه نمی‌شوند و از غروب آفتاب حساب ماه جدید آغاز نمی‌شود؛ همین طور منازل اهله برای محاسبات ؟چطور شب را وارد شب می‌کنید و برای یک روز دو شب قایل می‌گردید که نصف آن متعلق به شب قبل و نصف آن متعلق به شبی است که بعد از آن روز می‌آید؟این مخالف حساب در کتاب خداست؛ ای کسانی که از گروهی از اهل کتاب که –از خدا- روگردانند پیروی کرده و درمورد مسلمانان از خدا ترسی ندارید؛ مسلمانانی که اکثر آنها مانند چهارپایان هستند و هیچ از عقل خود استفاده نمی‌کنند...
من نوشتن بیان را به تأخیر انداختم تا ببینم آیا با شما به مجادله می‌پردازند تا بیایم ومیان شما حکم کنم؛ منتظر شدم تا ببینم آیا به شما می‌گویند:" آیا رؤیت هلال ذی القعده بعد ازغروب آفتاب یک شنبه درشب دوشنبه برای‌تان ثابت نشد و ماه بعد از غروب آفتاب یک شنبه و شب دوشنبه به بدر نرسید؟ یعنی قبل از این که با خورشید در یک راستا قرار گیرد( مترجم: در یک راستا قرار گرفتن از جهت مقابل یعنی خورشید در یک سمت زمین و ماه در سمت دیگر زمین) و یک شب بعد از این که ماه بدر شد؛ ماه و زمین و خورشید در یک راستا قرار گرفتند؛ چون شب بدر کامل ماه؛ شب دوشنبه و بعد از غروب آفتاب یک شنبه بود و خورشید بعد از این شب با ماه در یک راستا قرار گرفت یعنی در شب شانزدهم که شب سه شنبه بود. والله که برای انسان‌های عادی هم هیچ حجتی باقی نماند؛ چون آنها هم می‌دانند اگر خسوف بخواهد رخ دهد؛ همیشه در شب نیمه ماه قمری است نه شب قبل از نیمه ماه- چنان که قبلا در ادراک کوچک رخ داده بود- و نه بعد از شب نیمه ماه و هیچ دو نفری در این مورد با هم جدال ندارند.
و سؤالی که مطرح می‌شود این است: ای اهالی مصر؛ مگر هلال ماه ذی القعده را بعد از غروب آفتاب روز یک شنبه یعنی شب دوشنبه ندیدید؟ پس حتما شب نیمه ماه با غروب آفتاب روز یک‌شنبه آغاز و با غروب آفتاب روز دوشنبه تمام می‌شود و سپس ماه وارد منزل شانزدهم ذی القعده می‌گردد که شب سه شنبه بود؛ شبی که در آن خورشید و زمین و ماه در یک راستا قرار گرفتند در حالی که شب قبل که شب نیمه ماه بود؛ بدر ماه کامل شده بود؛ شبی که با غروب آفتاب روزیک شنبه آغازشد ومنزل‌گاه ماه در نیمه ذی القعده،(مترجم: منزل گاه پانزدهم ماه که شب نیمه ماه قمری است) شب دوشنبه بود و شب نیمه ماه با غروب آفتاب روز دوشنبه تمام شد و منزل شانزدهم که شب سه شنبه بود آغاز شد؛ شبی که ماه گرفتگی طی آن رخ داد و شما نماز خسوف را شب سه شنبه خواندید. و سؤالی که در برابرهر انسان عاقلی مطرح می‌شود این است:
ای اعراب خاورمیانه؛ نماز خسوف را شب دوشنبه خواندید یا شب سه شنبه؟ آیا فکر نمی‌کنید؟ تا کی دانشمندان نجوم عقل شما را دست کم بگیرند و تحقیرش کنند؛ دانشمندانی که غرور آنان را به گناه کشانده؛ در حالی که به حق و با برهان علمی برای‌شان روشن شده که خورشید به ماه رسیده و هلال قبل از کسوف متولد شده و خورشید با هلال ماه اجتماع و اقتران کرده است.
به دانشمندان نجومی که غرور آنان را به گناه کشانده و بعد از این که با برهان علمی برای‌شان روشن شده که خورشید به ماه رسیده؛ آن را از بشریت پنهان کرده‌اند؛ بشارت عذابی دردناکی را می‌دهم که به شدت نزدیک است؛ آنها جز خدا ولی و نصیری نخواهد یافت مگر این که توبه کرده و قبل از وقوع عذاب آن را آشکار کنند؛ خداوند توبه این گروه را می‌پذیرد که خداوند تواب و رحیم است. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
{ إِنَّ الَّذِينَ يَكْتُمُونَ مَا أَنزَلْنَا مِنَ الْبَيِّنَاتِ وَالْهُدَىٰ مِن بَعْدِ مَا بَيَّنَّاهُ لِلنَّاسِ فِي الْكِتَابِ ۙ أُولَٰئِكَ يَلْعَنُهُمُ اللَّهُ وَيَلْعَنُهُمُ اللَّاعِنُونَ ‎﴿١٥٩﴾‏ إِلَّا الَّذِينَ تَابُوا وَأَصْلَحُوا وَبَيَّنُوا فَأُولَٰئِكَ أَتُوبُ عَلَيْهِمْ ۚ وَأَنَا التَّوَّابُ الرَّحِيمُ ‎﴿١٦٠﴾‏ إِنَّ الَّذِينَ كَفَرُوا وَمَاتُوا وَهُمْ كُفَّارٌ أُولَٰئِكَ عَلَيْهِمْ لَعْنَةُ اللَّهِ وَالْمَلَائِكَةِ وَالنَّاسِ أَجْمَعِينَ ‎﴿١٦١﴾‏ خَالِدِينَ فِيهَا ۖ لَا يُخَفَّفُ عَنْهُمُ الْعَذَابُ وَلَا هُمْ يُنظَرُونَ ‎﴿١٦٢﴾‏ وَإِلَٰهُكُمْ إِلَٰهٌ وَاحِدٌ ۖ لَّا إِلَٰهَ إِلَّا هُوَ الرَّحْمَٰنُ الرَّحِيمُ ‎﴿١٦٣﴾‏} صدق الله العظيم [البقرة].
خدایا ابلاغ کردم؛ خداوندا شاهد باش و کافی است تا خدا میان من و شما و انصار پیشگام برگزیده در دوران گفتگو قبل از ظهور شاهد باشد؛ و کسی که خداوند نوری برای او قرار ندهد؛ نوری نخواهد داشت.
دوران گفتگو قبل از ظهور در حال اتمام است؛ پروردگارا بین من و شیاطین جن و انس از هر جنسی به حق فتح و گشایش قرار ده که تو خیر الفاتحینی و غیر اینها باقی را- از جن و انس و از هر جنس و گونه‌ای- هدایت فرما که تو نسبت به بندگانت خبیر و بصیری.
بر تبلیغ این بیان به شکل متمرکز برای تمام مردم عالم تمرکز شود.
وسلامٌ على المرسلين والحمد لله ربّ العالمين..
خليفة الله وعبده الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.