النتائج 1 إلى 1 من 1

الموضوع: هشدار به تمام مؤمنان به خداوند که ایمانشان را به ظلم شرک به خدا آلوده می‌کنند؛ بی‌تردید شرک به خداوند گناهی بسیار بزرگ است..

هذا أحد المواقع الثانوية الخاصة بتبليغ دعوة الإمام المهدي المنتظر ناصر محمد اليماني والتي لا تتضمن أية أقسام خاصة ولا رسائل ولا عضويات وبالتالي لا يمكن المشاركة فيها ولا استرجاع الحسابات المفقودة عبرها، يوجد هنا فقط موسوعة البيانات مع الترجمة لبعضها إلى مختلف اللغات، ولا يتواجد الإمام المهدي إلا في الموقع الرسمي الوحيد منتديات البشرى الإسلامية والنبإ العظيم، وهناك يمكنكم التسجيل والمشاركة والمراسلة الخاصة وأهلاً وسهلاً بكم.

مصدر الموضوع
 1. هشدار به تمام مؤمنان به خداوند که ایمانشان را به ظلم شرک به خدا آلوده می‌کنند؛ بی‌تردید شرک به خداوند گناهی بسیار بزرگ است..

  مصدر المشاركة

  الإمام ناصر محمد اليماني
  23 - ذو الحجّة - 1439 هـ
  03 - 09 - 2018 مـ

  ۱۲-شهریور-۱۳۹۷ه.ش.
  11:04 صباحاً
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )
  [ لمتابعة رابط المشاركـة الأصليّة للبيان ]
  https://www.awaited-mahdi.com/showthread.php?t=35774

  ــــــــــــــــــــــــ


  هشدار به تمام مؤمنان به خداوند که ایمانشان را به ظلم شرک به خدا آلوده می‌کنند؛ بی‌تردید شرک به خداوند گناهی بسیار بزرگ است...

  بسم الله الرحمن الرحيم أرحم الراحمين و صلوات و سلام برتمام انبیاء الهی و پیروان آنها که به یگانگی خداوند ایمان داشته و ایمان خود را به شرک الوده نکرده و هیچ یک از بندگان خدا را با اوشریک نگرفتند؛ اینان از عذاب خدا در دنیا و آخرت در امان هستند. عذاب خداوند نزدیک شده است؛ من ناصح شما هستم. پس گوش داده و توجه کنید من شما را از همان امری برحذر می‌دارم که تمام رسولان خداوند شما را از آن برحذر داشتند. این که جز خداوند واحد یکتا را عبادت نکنید و نه در دنیا و نه در آخرت هیچ کس را همراه خدا نخوانید و بدانید خداوند؛ ارحم الراحمین است وبه هیچ یک از بندگان صالح خداوند از انبیاء و اولیاء التماس نکنید تا به شما رحم کرده و از عذاب خداوند در امانتان نگاه دارند. چنین درخواستی؛ کافر شدن به ارحم الراحمین بودن خداوند است. شایسته نیست بنده‌ای در میان بندگان خدا وجود داشته باشد که بیش از خداوند ارحم الراحمین، نسبت به شما رحیم باشد و بدانید خداوند از میان بندگان خود رسولانی را برگزیده و می‌فرستد تا بشریت را از شرک به خدا برحذر دارند و بدانند جز خداوند هیچ کس و هیچ نبیّ و ولیّ وجود ندارد که در پیشگاه خداوند ارحم الراحمین قادر باشد شفاعت آنها را بکند؛ از اولین نبیّ خدا تا آخرینشان محمد رسول الله که صلوات خدا بر او و تمام انبیاء و کسانی باد که تا یوم الدین در هر زمان و مکانی پیرو آنان هستند. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {وَلَقَدْ أُوحِيَ إِلَيْكَ وَإِلَى الَّذِينَ مِن قَبْلِكَ لَئِنْ أَشْرَكْتَ لَيَحْبَطَنَّ عَمَلُكَ وَلَتَكُونَنَّ مِنَ الْخَاسِرِينَ ﴿٦٥﴾} صدق الله العظيم [الزمر].
  {و به تو، و به کسانى [از پیامبران] که پیش از تو بوده‌اند، وحى شده است که: «اگر شرک ورزى، بی‌تردید عمل تو تباه مى‌شود و قطعاً از زیانکاران خواهى شد. }
  رسولان خداوند، فرمان پروردگارشان را استجابت کرده و به بندگان او هشدار دادند که اگر به خداوند شرک بیاورند؛ تمامی اعمالشان به هدر خواهد رفت و خداوند هیچ یک از اعمال آنان را نمی‌پذیرد و از زیان‌کاران خواهند شد. رسولان الهی فرمان خداوند درمورد عبادت عاری از شرک خدا را تصدیق کرده و به بندگان هشدار دادند که جز خداوند هیچ ولیّ ندارند و هیچ یک از انبیاء الهی شفاعت آنان را در پیشگاه خدا نخواهند کرد. تصدیق فرموده خداوند تعالی:

  { اللَّـهُ الَّذِي خَلَقَ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ وَمَا بَيْنَهُمَا فِي سِتَّةِ أَيَّامٍ ثُمَّ اسْتَوَىٰ عَلَى الْعَرْشِ ۖ مَا لَكُم مِّن دُونِهِ مِن وَلِيٍّ وَلَا شَفِيعٍ ۚ أَفَلَا تَتَذَكَّرُونَ ﴿٤﴾} صدق الله العظيم [السجدة].
  {خداوند، کسى است که آسمان‌ها و زمین و آنچه را میان آن دو است، در شش روز آفرید، سپس بر عرش استیلا قرار گرفت. براى شما جز او هیچ یاور و شفاعت‌کننده‌اى نیست. پس آیا متذکر نمى‌شوید}
  و تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {وَأَنذِرْ بِهِ الَّذِينَ يَخَافُونَ أَن يُحْشَرُوا إِلَىٰ رَبِّهِمْ ۙ لَيْسَ لَهُم مِّن دُونِهِ وَلِيٌّ وَلَا شَفِيعٌ لَّعَلَّهُمْ يَتَّقُونَ ﴿٥١﴾} صدق الله العظيم [الأنعام].
  {و به وسیله‌ى این [قرآن] کسانى را که از محشور شدن نزد پروردگارشان بیم دارند، هشدار ده؛ [زیرا] غیر از خداوند، براى آنان یاور و شفیعى نیست. شاید که پروا نمایند.}
  چگونه به حدیثی که به دروغ به رسول الله محمد صلى الله عليه وآله وسلم نسبت داده شده ایمان دارید و گمان می‌کنید ایشان فرموده است:
  [أنا لها، أنا شفيعكم يوم الدين بين يدي ربّ العالمين] [من در یوم الدین و در پیشگاه پروردگار عالمیان شفاعت شما را می‌کنم.] ؟! من امام مهدی می‌گویم: وا اسفا بر تمام مسلمانان؛ همگی آنان معتقدند محمد رسول الله در یوم الدین شفیع آنان خواهد بود؛ اما خداوند اعمال آنها را نپذیرفته و تباهش می‌کند. والله والله دعوت امام مهدی را استجابت نمی‌کنند مگر خردمندان؛ کسانی که در آیات ام الکتاب که در محکمات قرآن عظیم آمده است، تدبر می‌کنند. آیاتی که ما نیازی به تفسیر و تأویل آن از جانب علمای مسلمین نداریم و برای عامه مسلمانان قابل درک هستند و تنها فاسقان هستند که نسبت به این آیات کافر شده و از آن چه که برخلاف این آیات است پیروی می‌نمایند. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {وَلَقَدْ أَنزَلْنَا إِلَيْكَ آيَاتٍ بَيِّنَاتٍ ۖ وَمَا يَكْفُرُ بِهَا إِلَّا الْفَاسِقُونَ ﴿٩٩﴾} صدق الله العظيم [البقرة].
  {همانا آیات روشنى به سوى تو فرستادیم و جز فاسقان كسى به آنها كفر نمى‌ورزد.}
  چون این آیات اساس عبادت خداوند یکتا و بی‌شریک هستند. اما مسلمانان مؤمن به خدا و کتب و رسولان الهی، از آیات ام الکتاب که از آیات محکم قرآن عظیم هستند؛ روگردانده و به مطالبی که در احادیثی آمده که در لابلای روایات سنت پیامبر پنهان و جاسازی شده‌ ایمان دارند؛ مطالبی که برخلاف این آیات محکم قرآن هستند. این احادیث از نزد خدا ورسولش نبوده و برخلاف آیات محکم کتاب خدا و احادیث حق محمد رسول الله در سنت نبوی هستند. چطور ممکن است کسی که از مطالبی پیروی می‌کند که برخلاف محکمات کتاب خدا و سنت حق رسولش -صلی الله علیه صلوا خدا بر او تاما مؤمنانی که پیرو ایشان هستند باد- است خود را هدایت شده بداند؟

  وا اسفا برمؤمنان به خدا که ایمان خود را به ظلم شرک آلوده کرده‌اند؛ شرک ظلم بزرگی در حق خودشان است و خداوند نه نمازهای آنان را می‌پذیرد و نه هیچ یک از تمامی اعمالی که انجام داده‌اند؛ مگر این که به خداوند یکتا و بی‌شریک ایمان بیاورند و باور داشته باشند جز خداوند شفیعی برایشان نیست؛ اگر خدا به شما رحم نکند؛ چه کسی وجود دارد که بیش از او به شما رحمت داشته باشد و در پیشگاه خدا ارحم الراحمین؛ شفاعتتان را بکند؟. خداوند تعالی می‌فرماید:
  {وَمَا يُؤْمِنُ أَكْثَرُهُم بِاللَّـهِ إِلَّا وَهُم مُّشْرِكُونَ﴿١٠٦﴾} صدق الله العظيم [يوسف].
  {اکثر آنها به خداوند ایمان نمی‌آورند مگر آلوده به شرک}
  و من امام مهدی ناصر محمد یمانی با رحمت خدا در دنیا و آخرت از غیر او بی‌نیازم و کسی را به جز خداوند نمی‌خوانم و به شفاعت انبیاء و اولیاء الله و این که آنان در پیشگاه خدا شفاعتم را بکنند تا از عذاب او در امان باشم؛ اعتقاد ندارم .اگر به شفاعت بنده در پیشگاه رب المعبود اعتقاد داشته باشم، جز خداوند پناهگاهی نخواهم داشت [اشاره یه آیه کریمه سوره جن:
  قُلْ إِنِّي لَن يُجِيرَنِي مِنَ اللَّـهِ أَحَدٌ وَلَنْ أَجِدَ مِن دُونِهِ مُلْتَحَدًا ﴿٢٢﴾] و هیچ کس در برابر عذاب خدا مرا کفایت نخواهد کرد . من جز خداوند به کسی امید ندارم تا به من رحم کند؛ چه کسی می‌تواند بیش از خداوند ارحم الراحمین به من رحم کند؟ و هرکس به عقیده امام مهدی ناصر محمد یمانی ایمان داشته باشد؛ قرآن عظیم و احادیث حق سنت رسولش را تصدیق کرده است. ای عجب از جماعت مسلمانان عرب و غیر عرب؛ چگونه باطل را تصدیق کرده و از آن پیروی می‌کنید و از حقی که درآیات محکم قرآن و احادیث حق سنت بیان امده است رومی‌گردانید؟ چطور است که حق را باطل و باطل را حق می‌بینید؟ آیا شما مسلمانید یا از رحمت خداوند ارحم الراحمین مأیوس؟ همانا تمام کسانی که از رحمت خدا مأیوسند، در عذاب آتش خداوند جاودان خواهند بود و علت باقی ماندن آنها در عذاب خدا، مأیوس بودن از رحمت الهی است و منتظرند کسی جز او به آنها رحم کرده و در پیشگاه پروردگارشان برای ایشان شفاعت کند. ای جماعت مأیوس از رحمت خدا! از پروردگارتان تقوا کنید و فرموده خداوند تعالی را به یاد داشته باشید که می‌فرماید:
  {حَتَّىٰ إِذَا فَتَحْنَا عَلَيْهِم بَابًا ذَا عَذَابٍ شَدِيدٍ إِذَا هُمْ فِيهِ مُبْلِسُونَ ﴿٧٧﴾} صدق الله العظيم [المؤمنون].
  {تا زمانى که درى از عذاب شدید به روى آنان بگشاییم، ناگهان در آن [عذاب] نومید شوند. }
  اگر شما با رحمت خداوند ارحم الراحمین و شفاعت رحمتش در برابر عذابش خود را از همه چیز بی‌نیاز می‌دانستید؛ به شفاعت بنده در پیشگاه رب المعبود اعتقاد پیدا نمی‌کردید. آیا شما مانند بت‌پرستانی که به علت مبالغه در مورد اولیا و انبیاء الهی توسط امت‌هایی که قبل از آنان زندگی می‌کردند؛ معتقدید آنها در پیشگاه خداوند سبحان؛ شفاعت شما را خواهند کرد؛ سبحانه و تعالی علوا کبیرا... خداوند تعالی می‌فرماید:
  {وَيَعْبُدُونَ مِن دُونِ اللَّـهِ مَا لَا يَضُرُّهُمْ وَلَا يَنفَعُهُمْ وَيَقُولُونَ هَـٰؤُلَاءِ شُفَعَاؤُنَا عِندَ اللَّـهِ ۚ قُلْ أَتُنَبِّئُونَ اللَّـهَ بِمَا لَا يَعْلَمُ فِي السَّمَاوَاتِ وَلَا فِي الْأَرْضِ ۚ سُبْحَانَهُ وَتَعَالَىٰ عَمَّا يُشْرِكُونَ ﴿١٨﴾} صدق الله العظيم [يونس].
  {و به جاى خدا چیزهایى را مى‌پرستند که نه به آنان ضرر مى‌رساند و نه سودشان مى‌دهد. و مى‌گویند: «اینها، شفیعان ما نزد خدایند.» بگو: «آیا خدا را به چیزى خبر مى‌دهید که او خبرى از آنها در آسمان‌ها و زمین ندارد؟» منزّه و والاتر است از شریکانى که برایش قرار مى‌دهند.}
  همانا که رازعبادت بت‌ها از امت‌هایی که از پدرانی پیروی می‌کردند که در حق بندگان مقرب اله
  ی مبالغه می‌کردند؛ مخفی مانده است. این بندگان مقرب، بندگانی مانند شما بودند و از همان حقی برخوردار بودند که انبیاء و اولیای صالح در مورد خدا داشتند. این بندگان مقرب در راه حب و قرب بیشتر به خداوند رقابت می‌کردند و سزاوار هیچ بنده‌ای نیست که خدا را به یگانگی و بدون شریک عبادت کند و سپس به خاطر انبیا و اولیاء الهی که همگی خدا را عبادت می‌کنند؛ از رقابت در راه حب و قرب خداوند کوتاه بیاید. آیا به خاطر آنان از خداوند گذشتند؟ برای قرب به چه چیزی از خداوندِ حقّ ت می گذرید؟
  و چه چیزی بعد از حق می‌ماند به جز گمراهی؟ بگو اگر راست می‌گویید برهانتان را بیاورید؟ ولی ای کسانی که بنده‌ی بندگان مقرب خدا هستید؛ شما دروغ می‌گویید. فرموده خداوند تعالی را به یاد داشته باشید:
  {أُولَـٰئِكَ الَّذِينَ يَدْعُونَ يَبْتَغُونَ إِلَىٰ رَبِّهِمُ الْوَسِيلَةَ أَيُّهُمْ أَقْرَبُ وَيَرْجُونَ رَحْمَتَهُ وَيَخَافُونَ عَذَابَهُ ۚ إِنَّ عَذَابَ رَبِّكَ كَانَ مَحْذُورًا ﴿٥٧﴾} صدق الله العظيم [الإسراء].
  {کسانی را که آنان می‌خوانند، خودشان وسیله را می‌جویند تا کدام نزدیک‌تر به او باشند و به رحمت او امیدوارند؛ و از عذاب او می‌ترسند؛ چرا که عذاب پروردگارت، همواره در خور پرهیز و وحشت است}
  آیا «وسیله» تنها منحصر به رسولان الهی است و پیروان حقی در آن ندارند؟ اگر راست می‌گویید برهان‌تان را بیاورید.خداوند تعالی می‌فرماید:

  {يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا اتَّقُوا اللَّهَ وَابْتَغُوا إِلَيْهِ الْوَسِيلَةَ} صدق الله العظيم [المائدة:۳۵].
  {اى کسانى که ایمان آورده‌اید! از خدا بپرهیزید و وسیله‌ رابراى تقرّب به او بجویید.}
  چه کسی شما را از رقابت با انبیای الهی و اولیا و پیروان آنها منع کرده است؟ آنان و رسولان خدا در راه خدا رقابت می‌کردند تا به او نزدیک‌تر از بقیه باشند و به رحمت خدا امیدوار و از عذاب او در هراس بودند. چه کسی از آنان جرأت می‌کند در پیشگاه خداوند شفاعت شما را بکند؟ هیچ بنده‌ای را نشاید که در پیشگاه رب المعبود، از خداوند طلب شفاعت بنده دیگری را بکند؛ چون هیچ کس بیش از خداوند ارحم الراحمین نسبت به بندگانش رحمت ندارد. سبحان الله! تمام انبیا، اقوامشان را از اعتقاد به شفاعت بنده در پیشگاه رب المعبود برحذر می‌داشتند و خداوند از رسولان و ائمه کتاب سؤال خواهد کرد و به آنان می‌فرماید آیا شما بندگان مرا گمراه کردید و به آنان گفتید در پیشگاه پروردگارشان شفاعتشان را خواهید کرد؛ یا آنان به خاطر مبالغه درمورد شما؛ بعد از شما راه را گم کردند و از ذکری که بر آنان نازل کردیم پیروی نکردند؟ بیایید به سؤالی که خداوند از انبیاء و ائمه کتاب می‌کند و به پاسخی که آنها به حق در پاسخ به پروردگارشان می‌دهند بنگریم. خداوند تعالی می‌فرماید:
  {وَيَوْمَ يَحْشُرُهُمْ وَمَا يَعْبُدُونَ مِن دُونِ اللَّـهِ فَيَقُولُ أَأَنتُمْ أَضْلَلْتُمْ عِبَادِي هَـٰؤُلَاءِ أَمْ هُمْ ضَلُّوا السَّبِيلَ ﴿١٧﴾ قَالُوا سُبْحَانَكَ مَا كَانَ يَنبَغِي لَنَا أَن نَّتَّخِذَ مِن دُونِكَ مِنْ أَوْلِيَاءَ وَلَـٰكِن مَّتَّعْتَهُمْ وَآبَاءَهُمْ حَتَّىٰ نَسُوا الذِّكْرَ وَكَانُوا قَوْمًا بُورًا ﴿١٨﴾ فَقَدْ كَذَّبُوكُم بِمَا تَقُولُونَ فَمَا تَسْتَطِيعُونَ صَرْفًا وَلَا نَصْرًا ۚوَمَن يَظْلِم مِّنكُمْ نُذِقْهُ عَذَابًا كَبِيرًا ﴿١٩﴾ وَمَا أَرْسَلْنَا قَبْلَكَ مِنَ الْمُرْسَلِينَ إِلَّا إِنَّهُمْ لَيَأْكُلُونَ الطَّعَامَ وَيَمْشُونَ فِي الْأَسْوَاقِ ۗوَجَعَلْنَا بَعْضَكُمْ لِبَعْضٍ فِتْنَةً أَتَصْبِرُونَ ۗ وَكَانَ رَبُّكَ بَصِيرًا ﴿٢٠﴾} صدق الله العظيم [الفرقان].
  {روزی که همه آنان و معبودهایی را که غیر از خدا می‌پرستند جمع می‌کند، آنگاه به آنها می‌گوید: «آیا شما این بندگان مرا گمراه کردید یا خود آنان راه را گم کردند؟!» (۱۷) (در پاسخ) می‌گویند: «منزّهی تو! برای ما شایسته نبود که غیر از تو اولیایی برگزینیم، ولی آنان و پدرانشان را از نعمتها برخوردار نمودی تا اینکه یاد تو را فراموش کردند و تباه و هلاک شدند.» (۱۸) این معبودان، شما را در آنچه می‌گویید تکذیب کردند! اکنون نمی‌توانید عذاب الهی را برطرف بسازید، یا از کسی یاری بطلبید! و هر کس از شما ستم کند، عذاب شدیدی به او می‌چشانیم! (۱۹)و ما هیچ پیامبرى پیش از تو نفرستادیم، مگر آن که آنان [نیز مانند مردم] غذا مى‌خوردند و در بازارها راه مى‌رفتند. و ما برخى از شما را وسیله‌ى آزمایش برخى دیگر قرار دادیم، [تا ببینیم] آیا صبر و تحمّل از خود نشان مى‌دهید؟ و پروردگارت همواره بصیراست. (۲۰)}
  ای علمای مسلمین! ای امت مسلمان و ای تمام مردم جهان! خودتان در مورد خودتان شهادت دهید که برایتان روشن گردید همگی شما [ چه مسلمان و چه کافر] گمراه و در مسیر باطل بودید؛ مگر مسلمانان گمان می‌کنند بیش از کافران در مسیرهدایتند؟ امام مهدی به مسلمانان چنین پاسخ می‌دهد: والله والله که اگر شب و روز برای خدا نماز بخوانید و کوهی از طلا در راه او انفاق کنید، ولی اعتقاد داشته باشید محمد رسول الله در پیشگاه خداوند شفاعت‌تان را می‌کند؛ خداوند تمام اعمالتان را تباه کرده و هیچ یک از آنها را نمی‌پذیرد و سپس به آتش افکنده می‌شوید. مگر محمدٌ رسول الله صلّى الله عليه وآله وسلّم برایتان فتوا نداد که جرأت نمی‌کند حتی برای تنها دخترش شفاعت کند و جز اعمال و اخلاصش برای خدا هیچ چیز به کار دخترش نخواهد آمد و باید به رحمت خدا امیدوار و از عذابش در هراس بوده و به رحمت خداوند اعتقاد داشته باشد و بداند جز خداوند ولیّ و شفیعی ندارد؟ محمدٌ رسول الله صلّى الله عليه وآله وسلّم می‌فرماید:
  [يا فاطمة بنت محمد اعملي لنفسك فإني لا أغني عنك من الله شيئاً]
  [ای فاطمه دختر محمد؛ برای خود کارکن که من در پیشگاه خدا هیچ به کار تو نخواهم آمد]
  صدق عليه الصلاة والسلام
  پس اگر محمد رسول الله صلّى الله عليه وآله وسلّم جرأت نمی‌کند برای دختر خودش شفاعت کند، چطور امتش را شفاعت خواهد کرد؛ آیا فکر نمی‌کنید؟
  تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {لَن تَنفَعَكُمْ أَرْحَامُكُمْ وَلَا أَوْلَادُكُمْ ۚ يَوْمَ الْقِيَامَةِ يَفْصِلُ بَيْنَكُمْ ۚوَاللَّـهُ بِمَا تَعْمَلُونَ بَصِيرٌ ﴿٣﴾} صدق الله العظيم [الممتحنة]،
  {در روز قیامت، خویشان و فرزندان شما، هیچ کدام سودى برایتان نخواهند داشت. میان شما و آنان جدایى خواهد افکند و خداوند به آنچه مى‌کنید، بصیراست}
  و برای همین محمدٌ رسول الله صلّى الله عليه وآله وسلم فرمود:
  [يا فاطمة بنت مُحمد اعملي لنفسك فإني لا أغني عنك من الله شيئاً]
  [ای فاطمه دختر محمد؛ برای خود کارکن که من در پیشگاه خدا هیچ به کار تو نخواهم آمد]
  صدق محمد رسول الله صلّى الله عليه وآله وسلّم.
  پس برایمان روشن شد حدیثی که به محمد رسولَ الله صلى الله عليه وآله وسلم، نسبت داده شده و در ادامه می‌آید؛ به دروغ به نبی نسبت داده شده است.
  به سراغ آدم می‌آیند و می‌گویند برای ذریه‌ات شفاعت کن. می‌گوید: کار من نیست ولی سراغ ابراهیم بروید او خلیل الله است. سراغ ابراهیم می‌روند . او می گوید: کار من نیست ولی سراغ موسی بروید که کلیم الله است. سراغ موسی می‌روند. می‌گوید: کار من نیست. سراغ عیسی بروید که روح الله و کلمه اوست. سراغ عیسی می‌روند و او می‌گوید: کار من نیست. به سراغ محمد بروید.
  به سراغ او می‌روند و او می‌گوید: کار من است سپس به سوی پروردگار رفته و از او اجازه می‌خواهم و به من اذن می‌دهد. پس در پیشگاه او ایستاده و او را آن گونه که به من الهام می‌کند حمد می‌گویم و سپس در پیشگاه پروردگارمان بر زمین افتاده و سجده می‌کنم . خداوند می‌فرماید: ای محمد سرت را بالا بگیر و حرف بزن که به تو گوش می‌دهم و سؤال کن که عطا خواهم کرد و شفاعت کن تا بپذیرم. و می‌گویم: یا رب امتم امتم. خداوند می‌فرماید: هرکس که در قلب او ذره‌ای نیکی یا تار مویی از ایمان است خارج کن و می‌روم و چنین می‌کنم. سپس بازمی‌گردم و باز خداوند را مانند قبل ستایش کرده و حمد می‌کنم و سپس در پیشگاه پروردگارمان بر زمین افتاده و سجده می‌کنم . خداوند به من می‌فرماید: ای محمد سرت را بالا بگیر و حرف بزن که به تو گوش می‌دهم و سؤال کن که عطا خواهم کرد و شفاعت کن تا بپذیرم. و می‌گویم: یا رب امتم امتم. خداوند می‌فرماید: برو و هرکس که در قلبش به اندازه خردلی ایمان هست از آن ـآتش ـ بیرون بیاور. و می‌روم و چنین می‌کنم. سپس بازمی‌گردم و باز خداوند را مانند قبل ستایش کرده و حمد می‌کنم و سپس در پیشگاه پروردگارمان بر زمین افتاده و سجده می‌کنم . خداوند به من می‌فرماید: ای محمد سرت را بالا بگیر و حرف بزن که به تو گوش می‌دهم و سؤال کن که عطا خواهم کرد و شفاعت کن تا بپذیرم. و می‌گویم: یا رب امتم امتم. و خداوند به من می‌فرماید: برو و کسی که در قلبش کمتر از مثقال خردل ایمان وجود دارد از آتش خارج کن و می‌روم و چنین می‌کنم
  پایان حدیث شیطان رجیم که به دروغ و از زبان اولیای شیاطین بشر، کسانی که تظاهر می‌کنند ایمان دارند و کفر خود را برای باز داشتن مردم از ذکر پنهان می‌کنند، به رسول کریم خداوند نسبت داده شده است. مقصود من کسی است که مسؤلیت این افترا را برعهده دارد نه راویانی که گمان می‌کردند روایت از رسول الله است. اما شما قادر نیستید روایاتی را که به دروغ به رسول خدا نسبت داده شده کشف کنید، مگر این که آنها را به آیات ام الکتاب و محکم آن عرضه کنید. اگر حدیث نبوی در سنت حق و از جانب خدا و رسولش باشد؛ حتما برخلاف قرآن نخواهد بود. ولی اگر حدیث از احادیث شیاطین بشر باشد که تظاهر می‌کنند ایمان دارند و کفرشان را برای باز داشتن مسلمانان از پیروی از ذکر[قرآن عظیم] پنهان می‌کنند؛ حتما بین حدیثی که به دروغ به خدا و رسولش نسبت داده شده با آیات محکم قرآن عظیم اختلاف زیادی پیدا می‌کنید؛ چون قرآن عظیم از تحریف و دست‌کاری محفوظ است و برای همین هم خداوند کتابش را مرجع و مهیمن بر تورات و انجیل و احادیث سنت نبوی قرار داده است. ای جماعت مسلمین! بدانید هرچه که در اینها برخلاف آیات محکم قرآن عظیم باشد؛ حدیثی است که از نزد خدا و رسولش نبوده و به درورغ به آنان نسبت داده شده است. یا مگر شما منافقان را نمی‌شناسید؛ کسانی که تظاهر می‌کنند ایمان دارند و کفر خود را پنهان می‌کنند و در بین صحابه واقعی رسول خدا که از جان و دل با او بودند خود را پنهان می‌کردند؟ همه آنها در ظاهر مسلمان بودند و اعلان می‌کردند از خدا و رسولش اطاعت کرده و دوست‌دارشان هستند. فقط این که پیروان منافق که در ظاهر ایمان داشتند و کفر باطنی‌شان را پنهان می‌کردند؛ هیچ یک از مجالس بیان [قرآن] نبیّ خداوند را از دست نمی‌دادند تا اعتماد مسلمانان را جلب نمایند و احادیثی را نزد خود پنهان می‌کردند تا بعد از فوت نبیّ آنها را به مردم نشان دهند؛ احادیثی که برخلاف احادیث رسول الله و صحابه حق ایشان که از دل و جان با ایشان بودند؛ بود؛ و هم چنین برخلاف آیات محکم و ام الکتاب و بینه قرآن عظیم. خداوند تعالی می‌فرماید:
  {مَّن يُطِعِ الرَّسُولَ فَقَدْ أَطَاعَ اللَّـهَ ۖ وَمَن تَوَلَّىٰ فَمَا أَرْسَلْنَاكَ عَلَيْهِمْ حَفِيظًا ﴿٨٠﴾ وَيَقُولُونَ طَاعَةٌ فَإِذَا بَرَزُوا مِنْ عِندِكَ بَيَّتَ طَائِفَةٌ مِّنْهُمْ غَيْرَ الَّذِي تَقُولُ ۖ وَاللَّـهُ يَكْتُبُ مَا يُبَيِّتُونَ ۖ فَأَعْرِضْ عَنْهُمْ وَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّـهِ ۚ وَكَفَىٰ بِاللَّـهِ وَكِيلًا ﴿٨١﴾ أَفَلَا يَتَدَبَّرُونَ الْقُرْآنَ ۚ وَلَوْ كَانَ مِنْ عِندِ غَيْرِ اللَّـهِ لَوَجَدُوا فِيهِ اخْتِلَافًا كَثِيرًا ﴿٨٢﴾} صدق الله العظيم [النساء].
  {هر كه از پيامبر اطاعت كند، از خدا اطاعت كرده است. و آنان كه سرباز زنند، ما تو را به نگهبانى آنها نفرستاده‌ايم. (۸۰)
  و می‌گويند فرمانبرداريم ولى چون از نزد تو بيرون می‌روند جمعى از آنان مخفیانه جز آنچه تو گفتی را نزد خود پنهان می‌کنند و خدا آنچه را كه نزد خود نگه می‌دارند [برای بعد از فوت پیامبر] می‌نگارد پس از ايشان روى برتاب و بر خدا توكل كن و کافی است که او یار و مدافع تو باشد. (۸۱) آیا [مسلمانان] در قرآن تدبر نمی‌کنند كه اگر [احادیث رسیده از پیامبر] از ناحيه غير خدا بود اختلافات فراوانی [با قرآن] درآن می‌يافتند.(۸۲)}
  چقدر به شما تذکر داده و تکرار کردم که بر اساس کتاب خدا قرآن عظیم حکمیت کنید و آن چه که در دستتان است به آیات بینه و ام اکتاب قرآن عرضه کنید تا احادیثی که به دروغ به نبی نسبت داده شده‌اند؛ کشف شوند تا سنت محمد رسول الله را از احادیث دروغ غربال کرده و با اذن خدا آن را به کلی تطهیر نماییم. ما با آیات محکم قرآن با شما جهاد بزرگی می‌کنیم و شما را به منهاج اولیه نبوت و راه خدا و سنت رسول بازمی‌گردانیم، اما شما علمای بزرگ مسلمین؛ با وجود این که برایتان روشن شد این حق است،همگی سرباز زدید! و کسانی که اهل تدبر نیستند، منتظرند شما تصدیق کنید و عقل خود را تکذیب می‌کنند؛ عقلی که همراه بیان حق قرآن عظیم است. چون ابصار کور نمی‌شوند، بلکه قلبی که در سینه است نابینا و کور می‌شود. والله والله تنها کسانی از بیان حق «قرآن با قرآن» امام مهدی ناصر محمد یمانی پیروی می‌کنند که از عقلشان استفاده کنند فرقی ندارد از علمای مسلمین باشند یا از عامه مسلمانان و کسانی که از عقل خود استفاده نکنند از اهالی آتش خواهند بود و حتما همان حرفی را خواهند گفت که اهالی آتش می‌گویند. تصدیق فرموده خداوند تعالی:

  {وَقَالُوا لَوْ كُنَّا نَسْمَعُ أَوْ نَعْقِلُ مَا كُنَّا فِي أَصْحَابِ السَّعِيرِ ﴿١٠﴾} صدق الله العظيم [الملك].
  {می‌گویند: «اگر ما [دعوت پیامبران را] مى‌شنیدیم، یا می‌اندیشیدیم، در میان اهل آتش نبودیم.»}
  علمای امت که از حقّ رومی‌گردانند، نمی‌توانند در برابر عذاب خدا کاری برایتان بکنند. ای خردمندان! از خدا بترسید و تنها بهترین موجودات یعنی خردمندان متذکر می‌شوند. قبل از این سیارک و شهاب سنگ عذاب [الرجفة] از راه برسد و یا قبل از این که سیاره سقر که حاوی باران سنگ است بیاید این دعوت را استجابت کنید؛ داعیه حق پروردگارتان را استجابت کنید. با تصویر و نام واقعیتان شتابان به سر میز گفتگوی جهانی
  حاضر شویدکه به غیر از آن جائی وجود ندارد که گنجایش من و همه شما را داشته باشد : پایگاه امام مهدی ناصر محمد یمانی «منتديات البشرى الإسلاميّة» برای گفتگو قبل از ظهور. ای جماعت مسلمین به بخش بیعت پایگاه و میز جهانی گفتگو رفته و برای بیعت شتاب کرده و تا می‌توانید نیکی کنید تا عذاب سخت خدا به شما نرسد که عذاب خدا می‌آید و بلکه نزدیک شده است.
  و بدانید در کتاب خدا و از زمانی که خداوند آسمان‌ها و زمین را خلق کرد و قبل از تولد انبیا و هجرتشان تعداد ماه‌ها نزد خداوند دوازده ماه بوده و چهار ماه آن حرام است و ماه محرم آخرین ماه امسال و آخرین ماه حرام در سال قمری اخیر است و سال قمری با صفر آغاز می‌شود.
  اما به مستکبران وعده و بشارت عذاب عقیم از سوی پروردگار عالمیان را می‌دهم؛ چون حق آمده از نزد پروردگارشان برای آنان روشن شده ولی مردم را از آن باز می‌دارند. پس چه کسی آنان را از عذاب نزدیکی که بر دروازه‌هاست و در ساعت نه یکی از روزها و ماه‌ها رخ خواهد داد نجات می‌دهد؟ خدایا شاهد باش ابلاغ کردم. خدایا شاهد باش.

  وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..
  عبدُ الله وخليفته الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.

  اقتباس المشاركة: 294106 من الموضوع: تحذيرٌ إلى كافة المؤمنين بالله ثم ألبسوا إيمانهم بظلمِ الشرك بالله؛ إنّ الشرك لظلمٌ عظيمٌ ..

  الإمام ناصر محمد اليماني
  23 - ذو الحجّة - 1439 هـ
  03 - 09 - 2018 مـ
  11:04 صباحاً
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

  [ لمتابعة رابط المشاركـة الأصليّة للبيان ]
  https://www.awaited-mahdi.com/showthread.php?p=294082

  ــــــــــــــــــــــــ  تحذيرٌ إلى كافة المؤمنين بالله ثم ألبسوا إيمانهم بظلمِ الشرك بالله؛ إنّ الشرك لظلمٌ عظيمٌ ..

  بسم الله الرحمن الرحيم أرحم الراحمين، والصلاة والسلام على كافة أنبياء الله أجمعين ومن تبعهم من المؤمنين بالله وحده ولم يُلبسوا إيمانهم بالشرك بالله أحداً من عباده، أولئك لهم الأمن من عذاب الله في الدنيا والآخرة، وقد اقترب عذاب الله، وإني لكم لمن الناصحين فاسمعوا وعُوا فلا أحذّركم إلا ما حذّر به رسلُ الله أجمعين أن لا تعبدوا إلا الله وحده فلا تدعوا مع الله أحداً في الحياة الدنيا وفي الآخرة، واعلموا أنّ الله أرحم الراحمين فلا تلتمسوا الرحمة من عذابه عند أحدٍ من عباده الصالحين من الأنبياء والأولياء الصالحين فذلك كفرٌ بأنّ الله أرحم الراحمين، فلا ينبغي أن يكون هناك عبدٌ لله هو أرحمُ بكم من الله أرحم الراحمين، واعلموا أنّما ابتعث الله رسله إلى عباده لينذروهم من الشرك بالله وأنْ ليس لهم من دون الله نبيٌّ ولا وليٌّ يشفعُ لهم بين يدي الله أرحم الراحمين؛ من أوّل نبيٍّ إلى خاتمهم محمد رسول الله صلّى الله عليه وعليهم أجمعين وعلى من استجاب لدعوتهم في كلّ زمانٍ ومكانٍ إلى يوم الدين. تصديقاً لقول الله تعالى:
  {وَلَقَدْ أُوحِيَ إِلَيْكَ وَإِلَى الَّذِينَ مِن قَبْلِكَ لَئِنْ أَشْرَكْتَ لَيَحْبَطَنَّ عَمَلُكَ وَلَتَكُونَنَّ مِنَ الْخَاسِرِينَ ﴿٦٥﴾} صدق الله العظيم [الزمر].

  فاستجاب رسلُ الله لأمر ربهم وأنذروا عباده أنّ من أشرك بالله ليحبطنّ عمله فلا يتقبل منه شيئاً فيكون من الخاسرين، فَصَدَعَ رسلُ الله بأمر الله لعباده أن لا يشركوا بالله وأنذروا العباد أن ليس لهم من دون الله لا وليٌّ ولا نبيٌّ يَشفع لهم بين يدي الله.

  تصديقاً لقول الله تعالى:
  {اللَّـهُ الَّذِي خَلَقَ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ وَمَا بَيْنَهُمَا فِي سِتَّةِ أَيَّامٍ ثُمَّ اسْتَوَىٰ عَلَى الْعَرْشِ ۖ مَا لَكُم مِّن دُونِهِ مِن وَلِيٍّ وَلَا شَفِيعٍ ۚ أَفَلَا تَتَذَكَّرُونَ ﴿٤﴾} صدق الله العظيم [السجدة].

  وتصديقاً لقول الله تعالى: {وَأَنذِرْ بِهِ الَّذِينَ يَخَافُونَ أَن يُحْشَرُوا إِلَىٰ رَبِّهِمْ ۙ لَيْسَ لَهُم مِّن دُونِهِ وَلِيٌّ وَلَا شَفِيعٌ لَّعَلَّهُمْ يَتَّقُونَ ﴿٥١﴾} صدق الله العظيم [الأنعام].

  فكيف تعتقدون بحديث الإفك على رسول الله محمدٍ صلّى الله عليه وآله وسلّم أنه قال:
  [أنا لها، أنا شفيعكم يوم الدين بين يدي ربّ العالمين] ؟!! وإني الإمام المهديّ أقول يا أسفي على المسلمين فجميعهم يعتقدون أنّ محمداً رسول الله شفيعهم يوم الدين، فأحبطَ الله أعمالهم فلا يتقبل منهم أعمالهم. فوالله ثم والله لا يستجيب لدعوة الإمام المهديّ إلا أولو الألباب المتدبّرون لآيات أمّ الكتاب في محكم القرآن العظيم، فلسنا بحاجةٍ إلى تفسيرٍ ولا تأويلٍ من علماء المسلمين لعامة المسلمين في العالمين، ولا يكفر بها فيتّبع ما يخالفها إلا الفاسقون. تصديقاً لقول الله تعالى: {وَلَقَدْ أَنزَلْنَا إِلَيْكَ آيَاتٍ بَيِّنَاتٍ ۖ وَمَا يَكْفُرُ بِهَا إِلَّا الْفَاسِقُونَ ﴿٩٩﴾} صدق الله العظيم [البقرة]. كونهنّ الأساس لعبادة الله وحده لا شريك له. ولكن المسلمين المؤمنين بالله وكتبه ورسله يُعرضون عن آياتٍ هُنّ أمّ الكتاب في محكم القرآن العظيم فيعتقدون بما جاء مخالفاً لهنّ في الأحاديث المدسوسة في سنّة رسول الله؛ جاءتهم من عند غير الله ورسوله ومُخالفةٌ لمحكم كتاب الله ومخالفةٌ لأحاديث محمدٍ رسول الله في السُّنة النبويّة الحقّ! فكيف يحسب أنه على الهدى من اتّبع ما يخالف لمحكم كتاب الله وسنّة رسوله الحقّ صلى الله عليه وعلى من اتّبع دعوته من المؤمنين وأسلّم تسليماً؟

  فيا أسفي على المؤمنين بالله ثم ألبسوا إيمانهم بظلم الشرك، إنّ الشرك لظلمٌ عظيمٌ لأنفسهم، فلا يتقبل الله صلاتهم ولا كافة أعمالهم حتى يؤمنوا بالله وحده لا شريك له، فلا شفيع لكم من دونه، فإذا لم يرحمكم الله فمن ذا الذي هو أرحم بكم من الله فيشفع لكم بين يدي الله أرحم الراحمين؟ وقال الله تعالى:
  {وَمَا يُؤْمِنُ أَكْثَرُهُم بِاللَّـهِ إِلَّا وَهُم مُّشْرِكُونَ ﴿١٠٦﴾} صدق الله العظيم [يوسف].

  وإني الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني مُستغنٍ برحمة الله في الدنيا وفي الآخرة، فلا أدعو مع الله أحداً، ولا أعتقد بشفاعة أنبياء الله وأوليائه أن يشفعوا لي بين يدي الله من عذابه، فإن اعتقدت بشفاعة العبيد بين يدي الربّ المعبود فلن أجد لي من دون الله ملتحداً ولن يغني عني أحدٌ من عذابه، فلا أرجو إلا رحمة الله، فمن ذا الذي هو أرحم بي من الله أرحم الراحمين؟ فَمَنْ اعتقد بما يعتقد به الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني فقد صدّق بالقرآن العظيم وصدّق بأحاديث رسوله الحقّ، فيا للعجب يا معشر المسلمين في العجم والعرب فكيف تصدّقون بالباطل وتتّبعونه وتعرضون عن الحقّ في محكم القرآن وعن الحقّ في أحاديث سنّة البيان؟ فكيف ترون الحقّ باطلاً والباطل حقّاً! فهل أنتم مسلمون أم مُبلسون من رحمة الله أرحم الراحمين؟ ألا وإنّ المُبلسين من رحمة الله في عذاب الله خالدون في النار، وسبب بقائهم في عذاب الله هو بسبب إبلاسهم من رحمته وينتظرون أن يرحمهم سواه فيشفع لهم بين يدي ربهم، فاتقوا الله يا معشر المُبلسين من رحمة الله وتذكّروا قول الله تعالى:
  {حَتَّىٰ إِذَا فَتَحْنَا عَلَيْهِم بَابًا ذَا عَذَابٍ شَدِيدٍ إِذَا هُمْ فِيهِ مُبْلِسُونَ ﴿٧٧﴾} صدق الله العظيم [المؤمنون].

  ولو كنتم مستغنين برحمة الله أرحم الراحمين أن تشفع لكم رحمته من عذابه لما اعتقدتم بشفاعة العبيد بين يدي الربّ المعبود، فهل تعتقدون كما يعتقد عبيد الأصنام تماثيل قومٍ صالحين بسبب مبالغة أممٍ من قبلهم في أولياء الله وأنبيائه أنهم شفعاؤهم عند الله سبحانه وتعالى علواً كبيراً؟ وقال الله تعالى:
  {وَيَعْبُدُونَ مِن دُونِ اللَّـهِ مَا لَا يَضُرُّهُمْ وَلَا يَنفَعُهُمْ وَيَقُولُونَ هَـٰؤُلَاءِ شُفَعَاؤُنَا عِندَ اللَّـهِ ۚ قُلْ أَتُنَبِّئُونَ اللَّـهَ بِمَا لَا يَعْلَمُ فِي السَّمَاوَاتِ وَلَا فِي الْأَرْضِ ۚ سُبْحَانَهُ وَتَعَالَىٰ عَمَّا يُشْرِكُونَ ﴿١٨﴾} صدق الله العظيم [يونس].

  وإنما يختفي سرّ عبادة الأصنام عن الأمم الذين اتّبعوا آباءهم الأولين المُبالغين في عباد الله المقربين وهم عبادٌ لله أمثالهم ولهم الحقّ في الله ما لأنبيائه وأوليائه الصالحين المتنافسين إلى ربهم أيهّم أقرب، فلا ينبغي لعبدٍ يعبد الله وحده لا شريك له ومن ثم يتنازل عن المنافسة في حبّ الله وقربه لأنبيائه وأوليائه العابدين، أم تجدونهم تَفضّلوا بالله لأحدهم أن يكون هو الأقرب؟ فقربةً إلى من تتفضلون بالله الحقّ! فماذا بعد الحقّ إلا الضلال؟ قل هاتوا برهانكم إن كنتم صادقين؟ بل إنكم لكاذبون يا عبيدَ عباد الله المقربين، فتذكّروا قول الله تعالى:
  {أُولَـٰئِكَ الَّذِينَ يَدْعُونَ يَبْتَغُونَ إِلَىٰ رَبِّهِمُ الْوَسِيلَةَ أَيُّهُمْ أَقْرَبُ وَيَرْجُونَ رَحْمَتَهُ وَيَخَافُونَ عَذَابَهُ ۚ إِنَّ عَذَابَ رَبِّكَ كَانَ مَحْذُورًا ﴿٥٧﴾} صدق الله العظيم [الإسراء].

  أم إنّ الوسيلة حصرياً لرسله من دون التابعين لهم؟ قل هاتوا برهانكم إن كنتم صادقين. وقال الله تعالى:
  {يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا اتَّقُوا اللَّهَ وَابْتَغُوا إِلَيْهِ الْوَسِيلَةَ} صدق الله العظيم [المائدة:35].

  فمن الذي منعكم من منافسة أنبياء الله وأوليائه التّابعين لهم المتنافسين هم ورسله أيّهم أقرب ويرجون رحمته ويخافون عذابه؟ فأنّى يتجرأون أن يشفعوا لكم بين يدي الله؟ وما ينبغي لعبدٍ أن يطلب من الله الشفاعة للعبيد بين يدي الربّ المعبود كونه ليس بأرحم من الله أرحم الراحمين، سبحانه! وجميع أنبياء الله حذّروا أقوامهم من عقيدة الشفاعة من العبيدِ للعبيدِ بين يدي الربّ المعبود، ولسوف يَسأل اللهُ رسلَه وأئمةَ الكتاب فيقول لهم هل أنتم أضللتم عبادي هؤلاء فقلتم لهم أنكم شفعاؤهم بين يدي ربهم، أم هم ضلّوا السبيل من بعدكم بسبب المبالغة فيكم ولم يتّبعوا الذِّكر الذي أنزلته عليكم؟ فتعالوا لننظر إلى سؤال الله لأنبيائه وأئمة الكتاب، وانظروا ردّهم بالجواب بالحقّ على ربهم. وقال الله تعالى:
  {وَيَوْمَ يَحْشُرُهُمْ وَمَا يَعْبُدُونَ مِن دُونِ اللَّـهِ فَيَقُولُ أَأَنتُمْ أَضْلَلْتُمْ عِبَادِي هَـٰؤُلَاءِ أَمْ هُمْ ضَلُّوا السَّبِيلَ ﴿١٧﴾ قَالُوا سُبْحَانَكَ مَا كَانَ يَنبَغِي لَنَا أَن نَّتَّخِذَ مِن دُونِكَ مِنْ أَوْلِيَاءَ وَلَـٰكِن مَّتَّعْتَهُمْ وَآبَاءَهُمْ حَتَّىٰ نَسُوا الذِّكْرَ وَكَانُوا قَوْمًا بُورًا ﴿١٨﴾ فَقَدْ كَذَّبُوكُم بِمَا تَقُولُونَ فَمَا تَسْتَطِيعُونَ صَرْفًا وَلَا نَصْرًا ۚوَمَن يَظْلِم مِّنكُمْ نُذِقْهُ عَذَابًا كَبِيرًا ﴿١٩﴾ وَمَا أَرْسَلْنَا قَبْلَكَ مِنَ الْمُرْسَلِينَ إِلَّا إِنَّهُمْ لَيَأْكُلُونَ الطَّعَامَ وَيَمْشُونَ فِي الْأَسْوَاقِ ۗوَجَعَلْنَا بَعْضَكُمْ لِبَعْضٍ فِتْنَةً أَتَصْبِرُونَ ۗ وَكَانَ رَبُّكَ بَصِيرًا ﴿٢٠﴾} صدق الله العظيم [الفرقان].

  ويا معشر كافة علماء المسلمين وعامتهم أجمعين والناس كافةً، كونوا شهداء على أنفسكم أنه تبيّن لكم أنّكم كنتم على الباطل جميعاً المسلم منكم والكافر سواء، أم يزعم المسلمون أنهم أهدى من الكافرين سبيلاً؟ فمن ثمّ يردّ الإمام المهديّ على المسلمين وأقول: والله ثم والله لو صلّيتم الليل والنهار لله وأنفقتم جبالاً من ذهبٍ وأنتم تعتقدون بشفاعة محمدٍ رسول الله لكم بين يدي الله فإنّ الله ليحبطنّ أعمالكم فلا يتقبل منها شيئاً ثم في النار تُسجرون، ألم يفتِكم محمدٌ رسول الله صلّى الله عليه وآله وسلّم أنه لا يتجرأ أن يشفع حتى لابنته الوحيدة، وأنه لن ينفعها إلا عملها وإخلاصها لربّها؛ راجية رحمته وتخشى عذابه؛ معتقدةً برحمة الله وأن ليس لها من دون الله من وليٍّ ولا شفيعٌٍ؟ وقال محمدٌ رسول الله صلّى الله عليه وآله وسلم:
  [يا فاطمة بنت محمد اعملي لنفسك فإني لا أغني عنك من الله شيئاً] صدق عليه الصلاة والسلام. فإذا كان محمدٌ رسول الله صلّى الله عليه وآله وسلّم لا يجرؤ أن يشفع لابنته فكيف يشفع لأمّته؟ أفلا تعقلون!

  تصديقاً لقول الله تعالى:
  {لَن تَنفَعَكُمْ أَرْحَامُكُمْ وَلَا أَوْلَادُكُمْ ۚ يَوْمَ الْقِيَامَةِ يَفْصِلُ بَيْنَكُمْ ۚوَاللَّـهُ بِمَا تَعْمَلُونَ بَصِيرٌ ﴿٣﴾} صدق الله العظيم [الممتحنة:3]، ولذلك قال محمدٌ رسول الله صلّى الله عليه وآله وسلم: [يا فاطمة بنت مُحمد اعملي لنفسك فإني لا أغني عنك من الله شيئاً] صدق محمد رسول الله صلّى الله عليه وآله وسلّم.

  ومن ثم تبيّن لنا الحديث المُفترى عن النّبي كذباً أنَّ محمداً رسولَ الله صلى الله عليه وآله وسلم، يشفع للناس كما يلي:
  فيأتون آدم فيقولون له اشفع لذريتك ، فيقول : لست لها ، ولكن عليكم بإبراهيم ، فإنه خليل الله ، فيأتون إبراهيم ، فيقول : لست لها ، ولكن عليكم بموسى ، فإنه كليم الله ، فيؤتى موسى ، فيقول : لست لها ، ولكن عليكم بعيسى ، فإنه رُوح الله وكلمته ، فيؤتى عيسى ، فيقول : لست لها، ولكن عليكم بمحمد .
  فأوتى فأقول : أنا لها ، ثم أنطلق فاستأذن على ربي ، فيؤذن لي ، فأقوم بين يديه ، فأحمده بمحامد لا أقدر عليها إلا أن يلهمنيها ، ثم أخر لربنا ساجداً ، فيقول : يا محمد ، ارفع رأسك ، وقل يسمع لك ، وسل تعطه ، واشفع تشفَّع ، فأقول : يا رب ، أمتي أمتي، فيقول : انطلق فمن كان في قلبه حبة من برةٍ أو شعيرةٍ من إيمانٍ فأخرجه منها ، فأنطلق فأفعل .ثم أرجع إلى ربي فأحمده بتلك المحامد ، ثم أخرُّ له ساجداً ، فيقال لي : يا محمد ، ارفع رأسك ، وقل يسمع لك ، وسل تعطه ، واشفع تشفَّع ، فأقول : يا رب أمتي أمتي ، فيقال لي : انطلق ، فمن كان في قلبه مثقال حبة من خردلٍ من إيمان فأخرجه منها ، فأنطلق فأفعل .
  ثم أعود إلى ربي أحمده بتلك المحامد ، ثم أخر له ساجداً ، فيقال لي : يا محمد ، ارفع رأسك ، وقل يسمع لك ، وسل تعطه ، واشفع تشفع ، فأقول : يا رب ، أمتي أمتي ، فيقال لي : انطلق ، فمن كان في قلبه أدنى أدنى أدنى من مثقال حبة من خردل من إيمان فأخرجه من النار فأنطلق فأفعل.
  انتهى حديث الشيطان الرجيم المفترى على رسول الله الكريم على لسان أوليائه شياطين البشر الذين يُظهرون الإيمان ويُبطنون الكفر للصدّ عن الذكر، وأقصد من افتراه فتولّى كِبْرَهُ ولا أقصد من رواه بظنّه أنه عن رسول الله، ولكنه لا تُكشف لكم الأحاديث المكذوبة عن النّبيّ إلا بعرضها على آيات أمّ الكتاب المحكمات، فإذا كان الحديث نبويّاً في السُّنة الحقّ من عند الله ورسوله فحتماً لن يخالف القرآن، وأمّا إذا كان من أحاديث شياطين البشر الذين يُظهرون الإيمان ويُبطنون الكفر لصدّ المسلمين عن اتّباع الذكر القرآن العظيم فحتماً سوف تجدون بين الحديث المفترى على الله ورسوله وبين محكم القرآن العظيم اختلافاً كثيراً كون القرآن العظيم محفوظ من التحريف والتزييف، ولذلك جعله الله الكتاب المرجع المهيمن على التوراة والإنجيل والأحاديث في السُّنة النبويّة، فما كان فيهم جاء مخالفاً لمحكم القرآن العظيم فاعلموا يا معشر المسلمين أنّه حديثٌ مفترًى جاءكم من عند غير الله ورسوله. أم إنكم لا تعلمون بالمنافقين الذين يُظهرون الإيمان ويُبطنون الكفر؛ المندسّون بين صحابة رسول الله الحقّ قلباً وقالباً؟ فجميعهم مسلمون ظاهرَ الأمر معلنون الطاعة والولاء لله ورسوله غير أنّ طائفةً من التابعين منافقون يُظهرون الإيمان ويُبطنون الكفر، وكانت لا تفوتهم محاضرةٌ من مجالس البيان عند النبيّ حتى يكسبوا ثقة المسلمين فيُبيّتون أحاديث إلى ما بعد موت النبيّ فَيَروُونَها للناس ثم تأتي مخالفةً لأحاديث رسول الله عن صحابته الحقّ الذين معه قلباً وقالباً، وكذلك تأتي مخالفةً لمحكم آيات أمّ الكتاب البيّنات في القرآن العظيم, وقال الله تعالى: {مَّن يُطِعِ الرَّسُولَ فَقَدْ أَطَاعَ اللَّـهَ ۖ وَمَن تَوَلَّىٰ فَمَا أَرْسَلْنَاكَ عَلَيْهِمْ حَفِيظًا ﴿٨٠﴾ وَيَقُولُونَ طَاعَةٌ فَإِذَا بَرَزُوا مِنْ عِندِكَ بَيَّتَ طَائِفَةٌ مِّنْهُمْ غَيْرَ الَّذِي تَقُولُ ۖ وَاللَّـهُ يَكْتُبُ مَا يُبَيِّتُونَ ۖ فَأَعْرِضْ عَنْهُمْ وَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّـهِ ۚ وَكَفَىٰ بِاللَّـهِ وَكِيلًا ﴿٨١﴾ أَفَلَا يَتَدَبَّرُونَ الْقُرْآنَ ۚ وَلَوْ كَانَ مِنْ عِندِ غَيْرِ اللَّـهِ لَوَجَدُوا فِيهِ اخْتِلَافًا كَثِيرًا ﴿٨٢﴾} صدق الله العظيم [النساء].

  فلكم ذكرتُ ولكم كررتُ دعوى الاحتكام إلى كتاب الله القرآن العظيم بعرض ما لديكم على محكم آيات الكتاب البيّنات هنّ أمّ الكتاب لكشف الأحاديث المكذوبة عن النبيّ، فنُغربل سُنّة محمدٍ رسول الله من الأحاديث المفتراة ونطهّرها بإذن الله تطهيراً، ونجاهدكم بمحكم القرآن جهاداً كبيراً، ونعيدكم إلى منهاج النبوّة الأولى على كتاب الله وسنّة رسوله، فأبيتم يا معشر كِبار علماء المسلمين من بعد ما تبيّن لكثيرٍ منكم أنه الحقّ! والذين لا يعقلون ينتظرون لتصديقكم ومكذّبين عقولهم التي جعلها مع البيان الحقّ للقرآن العظيم كونها لا تعمى الأبصار ولكن تعمى القلوب التي في الصدور. فوالله ثمّ والله لا ولن يتّبعوا البيان الحقّ للقرآن بالقرآن للإمام المهديّ ناصر محمد اليماني إلا الذين يعقلون سواء من علماء المسلمين وعامتهم، وأمّا الذين لا يعقلون فهم من أصحاب النار، وحتماً سوف يقولون أمثال قول أهل النار تصديقاً لقول الله تعالى:
  {وَقَالُوا لَوْ كُنَّا نَسْمَعُ أَوْ نَعْقِلُ مَا كُنَّا فِي أَصْحَابِ السَّعِيرِ ﴿١٠﴾} صدق الله العظيم [الملك].

  فلن يُغني عنكم علماءُ الأمّة المعرضون شيئاً من عذاب الله، فاتقوا الله يا أولي الألباب، فما يتذكّر إلا أولو الألباب خير الدواب. واستجيبوا قُبيل رجفة نيزك كويكب العذاب أو قبل مرور كوكب سقر ذي أمطار الأحجارٍ، واستجيبوا لداعي الحقّ من ربكم، وتهافتوا في موقعنا بصوركم وأسمائكم الحقّ في طاولة الحوار العالميّة فلن يسعني وإيّاكم جميعاً غيره، ذلكم موقع الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني منتديات البشرى الإسلاميّة للحوار من قبل الظهور، وسارعوا يا معشر المسلمين بالبيعة لله في قسم البيعة في طاولة الحوار العالميّة واستكثروا من الخيرات حتى لا يمسّكم السوء فإن عذاب الله لآت؛ بل اقترب.

  واعلموا أنّ عدّة الشهور عند الله اثنا عشر شهراً في كتاب الله يوم خلق الله السماوات والأرض قبل مواليد أنبيائكم وهجرتهم، ومنها أربعة حُرُمٌ، وآخر عامكم هذا شهر محرم الرابع في الأشهر الحُرُم والأخير في السَّنة القمريّة، ويبدأ العام القمريّ من شهر صفر.

  ولكنّ المستكبرين أبشّرهم بعذابٍ عقيمٍ من ربّ العالمين كونه تبيّن لهم الحقّ من ربّهم وعنه يصدّون، فمن يُجيرهم من عذابٍ قريبٍ على الأبواب الساعة التاسعة في يومٍ ما في شهرٍ ما؟ اللهم قد بلغت، اللهم فاشهد، وسلامٌ على المرسلين، والحمد لله ربّ العالمين..

  عبدُ الله وخليفته الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.
  _____________

المواضيع المتشابهه

 1. مشاركات: 1
  آخر مشاركة: 29-04-2018, 06:42 PM
 2. مشاركات: 0
  آخر مشاركة: 20-09-2016, 08:17 PM
 3. مشاركات: 0
  آخر مشاركة: 06-06-2016, 10:04 AM
 4. مشاركات: 0
  آخر مشاركة: 24-06-2015, 10:57 AM
 5. مشاركات: 0
  آخر مشاركة: 15-05-2015, 03:51 AM

ضوابط المشاركة

 • لا تستطيع إضافة مواضيع جديدة
 • لا تستطيع الرد على المواضيع
 • لا تستطيع إرفاق ملفات
 • لا تستطيع تعديل مشاركاتك
 •